Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Polár fásli szállításhoz?

Polár fásli szállításhoz?

Figyelt kérdés
Rakjak alá valamit? meddig fáslizzam be a lábát? vagy egyáltalán alkalmas rá(sürgős)?

2013. júl. 19. 21:37
 1/6 anonim ***** válasza:

Végszükség esetén tehetsz rá fáslit, de nem a legjobb megoldás, mivel a ló szállítás közben áll, minimálisan tud mozogni, a vérellátás nem a legjobb vele, ha nagyon megszorítod. Ráadásul olyan sokat nem feltétlenül véd, mert vékony.

Inkább szállító kamáslit tegyél rá, végesetben ínvédőt, de azt se túl szorosan. Tehetsz mellé pataharangot. Igazából van olyan ló, ami minden nélkül is elmegy veled 100 km-et, van, ami már 5 km alatt belépi a lábát, és muszáj rá valami komolyabb védelem.

2013. júl. 19. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszi a választ :))
2013. júl. 19. 22:01
 3/6 anonim ***** válasza:
Jó az istállófásli vastag alátéttel! Ugyanúgy mintha éjszakára fásliznád fel.
2013. júl. 19. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én is alátét plusz polárfáslizni szoktam a lovaim lábát, teljesen rendben van.
2013. júl. 20. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Valletta ***** válasza:
Jó az alátétes polár, nagyon elszorítani nem tudod vele, nem csak az alátét miatt, hanem mert a polár nem nyúlik. Én pataharangot is tennék fel, plusz a farkát is tekerd be. Ha nem szállítod gyakran, nem feltétlenül szükséges drága kamáslit venni.
2013. júl. 20. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat:)
2013. júl. 21. 22:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!