Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Milyen lovas könyvet ajánlanátok?

Milyen lovas könyvet ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Viszonylag kezdő lovas vagyok, ugrottam már kisebbeket, voltam terepen. Az edzőm a lovasakadémia sorozatot ajánlotta, de abból is melyiket? A lovasoktatás kézikönyvére gondoltam, és a Díjugratás a Némethy-módszerrel-re. Milyen/melyik könyv lenne jó? Nem könyvből szeretnék megtanulni lovagolni, csak nagyon érdekelnek az ilyen könyvek, arra lennék kíváncsi, melyik használ is valamit talán.

2013. júl. 28. 19:18
 1/2 Valletta ***** válasza:
A jól képzett lovas egy igazi gyöngyszem, feltétlenül vedd meg, illetve ha van még rá keret, érdemes lenne beruházni Philippe Karl Lókiképzés c. könyvére is.
2013. júl. 28. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Szerintem dr.Gerd Heuschmann -Ne árts! c. könyve nagyon jó és hasznos. Ezt tudom ajánlani. A könyvben a ló anatómiájától végig veszi hogy milyen hibákat kell elkerülnünk (nekünk) lovasoknak. :)
2013. júl. 29. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!