Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Bértartási lehetőségek Debrece...

Bértartási lehetőségek Debrecen környékén?

Figyelt kérdés
Szeptembertől Debrecenbe költözök és keresnék olyan helyet, ami busszal is megközelíthető. Nem szeretném, hogy egész nap boxban álljon a ló, úgyhogy az lenne a legjobb, ha napközben kint lehetne karámban, este pedig bent pihenne. Pálya legyen, olyan ami nem túl kemény és lehet rajta ugrani is, de a fedeles annyira nem fontos szempont. Neten körbenéztem inkább személyes tapasztalatok érdekelnek. :) Köszönöm szépen előre is.

2013. júl. 29. 10:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

A Kartács utcán bent az erdőben van egy nagyon rendezett istálló. Személyes tapasztalatom nincs, de sok jót hallottam róluk!

Terápiás lovagoltatással is foglalkoznak, tehát a szakértelem adott.

2013. júl. 29. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Ja, és 5 percre van a busz, majd a 2-es villamos is!
2013. júl. 29. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen:) hallottam már róluk sok jót én is, de azért gondoltam körbeérdeklődök még más helyekről is:)
2013. júl. 29. 15:27
 4/13 anonim ***** válasza:

A Kartács utcai hely jó, viszont bokszos. Van egy kinti négyszög, egy nagyobb alaktalan valami, ott lehet remek ugrópályát építeni, illetve van egy fedeles, hátul erdős terep, van egy kisebb lehetőség mászatásra is... Busszal jól megközelíthető a Dobedró utca vagy az Auguszta nevű buszmegállóktól.

A másik lehetőség a Salakos utca, az viszont már távolsági busszal közelíthető meg, ha jól emlékszem, az is bokszos, de több lehetőség van karámozásra, amennyire rémlik, és épül(t?) fedeles is, Sámsoni út felé kell menni.

Illetve valahol Debrecentől nem messze (20-50 km, szóval relatíve nem messze) valahol van egy ridegtartásos valami, de az azt hiszem, nagyon magánjellegű.

2013. júl. 29. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Szerintem ne menj a Kartácsra... Én Sebestyén Hunort ajánlom, HUNOR ÉS MAGOR LOVASEGYESÜLET facebookon fent vannak. Helyi busz jár ki oda, 200 méterre a buszmegállótól.
2013. júl. 29. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Szerintem érdemes mindkét helyet megnézni, beszélni a vezetővel, esetleg az edzőkkel, attól is függ, mit szeretnél csinálni.

Én amúgy a Sámsoni út felé lévőt is elég zárt, magán lovardának ismerem, de lehet, hogy azóta kicsit már nyitottabbak, ha jól rémlik, drága mondjuk.

2013. júl. 29. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Van kínálat bőven, de igaza van az egyik hozzászólónak: nézd meg személyesen mindegyiket. Tudom, hogy ilyenkor apró dolgok is dönthetnek, s ami tetszik nekem, az nem biztos hogy neked is megfelel...
2013. júl. 29. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, elnézést, most nézem, elég félreérthetően fogalmaztam, a Hunorra és a Kartácsra gondoltam, hogy érdemes mindkettőt megnézni, vagy akár a Salakos utcait is, azzal nekem személyes tapasztalatom nincs, fentebbi okok miatt nem néztem meg közelebbről.
2013. júl. 29. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Persze, természetesen le fogok menni és meg fogom nézni az összes lehetségeset élőben is. Neten, pláne a saját honlapjukon bárki bármit állíthat. :D Elsősorban ezért kérdeztem személyes tapasztalatokat, és azért, hogy egy kicsit megpróbáljam leszűkíteni a kört.

Köszönöm szépen:)

2013. júl. 30. 07:51
 10/13 anonim ***** válasza:
csak annyit emlitek meg h a kartacson 75 ezer a bertartas/honap
2013. júl. 30. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!