Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Hogyan edzek a lovammal...

Hogyan edzek a lovammal túrára, ha alig van belovagolva és jövőhét szombaton megyünk? :O

Figyelt kérdés
Bocsi a rosszul fogalmazott kérdésért... Tehát jövőhét szombaton indulnánk a túrára, a saját lovammal nem tudok jönni, ezért egy másikkal kell mennem , ami alig van belovagolva. Ma Ügettem vele, vágta még nem volt. Körkarámban nagyon jól ment, de amint azt elhagytam, teljesen ideges lett, nem figyelt rám megállítani is alig tudtam... Szerintetek, hogyan edzek vele?

2013. júl. 29. 12:02
 1/5 anonim ***** válasza:
74%
Az nagyon nagy felelőtlenség lenne. Úgy elvisz majd, mint a fene. Ennek a lónak nem edzésre van szüksége, hanem hogy megtanulja tökéletes engedelemsséggel viselni a lovast a hátán, az meg nem egy hét, hanem inkább egy év lenne...
2013. júl. 29. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Valletta ***** válasza:
86%
Jó lenne a lovak egészségét, képességeit előtérbe helyezni, nem holmi lényegtelen eseményt, amin te a ló kárára szeretnél részt venni. A ló nem áll készen, így nem mész és kész. Egy lovat nem lehet beidőzíteni, hogy mikor kell, hogy készen álljon valamire, főleg nem szaktudás nélkül.
2013. júl. 29. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, igazatok van, közben én is rájöttem és el van intézve ^^ : Elkértem az oktatóm egyik lovát, vele pedig a jövő évi túrán megyek :)
2013. júl. 29. 12:54
 4/5 anonim ***** válasza:
Ennek a lónak még korai, szóval jó döntés született.
2013. júl. 29. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Örülök, hogy így alakult, mert már majdnem beírtam azt a választ, hogy írj végrendeletet, és kezdd el megszervezni a temetésedet.
2013. júl. 29. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!