Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mi a véleményetek a lovasoktat...

Mi a véleményetek a lovasoktatótokról/edzőtökről?

Figyelt kérdés
Itt kíváncsi lennék, hogy mi a véleményed róla, milyen szép élményeid voltak vele, és mik azok a dícséretek, tanítások, amiket hála neki, sosem fogsz elfelejteni.

2013. aug. 12. 12:34
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
93%
Hát nekem sajnos nem sok szép élményen volt, kivéve ha az ordibálást és a szánakozó, lekezelő megjegyzéseket nem számítom.... U.U Nagyon is jó oktató lenne de az embereket annyira sem ismeri mint én a sisakos kazuár nemi életét :c Dehát az évek alatt már immunis lettem a megalázásaira, és 'boldogan' járok az óráira.
2013. aug. 12. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
78%
Nekem volt egy nagyon jó fej. 2000 Ft és két doboz sör volt a tarifája, ha megkapta, akkor viccesen és részletesen magyarázott, meg rá lehetett venni minden hülyeségre. De sok smucig, aki nem itatta, és akivel rossz fej volt emiatt, addig pocskondiázta, amíg felfújta magát és visszavonult. Pedig szerintem nem olyan nagy ár egy 120 Ft-os sör ahhoz, hogy az ember jó kedvet kerítsen az edzőjének... én hozzá számltam az óradíjhoz. :)
2013. aug. 12. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
81%
Az én edzőm egy (a mai világba már nagyon ritkaság számba menő) korrekt ember. Szeretettel és türelemmel fogad mindenkit, ha valami nem sikerül elsőre, nem szid le, nem aláz meg. Hanem újra próbáltatja. Elfogadja, hogy nincs mindenki mindig a toppon, figyel az összes lovasra (ha 7-8 lovas van egyszerre akkor is). Szinte hihetetlen manapság, de nem a pénzemre utazik...Ha csak úgy kimegyek a lovardába lovat simogatni, akkor is szeretettel fogad. Nem úgy, mint sok helyen, ahol ha odaadtad a pénzt, akkor már jóformán rugdosnak ki az ajtón...Nagyon fontosak neki a lovai is. Sok helyen a lovakat agyondolgoztatják akár, csakhogy beszedhessék a pénzt. Ő nem. Nagyon jó emberismerő, és a képességeidet is nagyon jól felméri. Sokszor állít olyan feladat elé, amit nem gondolod magadról, hogy menni fog, de ő biztat, hogy ő tudja, hogy menni fog. Oktatásban viszont határozott és következetes. Nem bírja a hisztit. És nagyon egyenes ember, megmondja a szemedbe a dolgokat. Nagyon szeretek hozzá járni, és örülök, hogy találtam ilyen lovasoktatót. :)
2013. aug. 12. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
#3 hova jársz? Megírod levélben? Köszi! (:
2013. aug. 12. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
70%
nincs :D az utolsó előttit szerettem de kiment külföldre. ő aranyos volt, sokat segített nekem és a lovamnak aki szintén kezdő volt akárcsak én.
2013. aug. 12. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Mesélek egy kicsit az én edzőmről is, ha nem gond :) . Ott kezdődik a dolog, hogy ő egy egészen fiatal (27 éves) nő, mégis rengeteg tudással és tapasztalattal rendelkezik, amit át is tud adni. Szinte bármiről lehet vele beszélgetni, mindig megnevettet :) . A legjobb talán az, hogy észreveszi rajtam, ha valami baj van, és érdekli is őt. Megkérdezi, szeretnék-e róla beszélni. És ő tudja, hogy hajlamos vagyok túlizgulni pár dolgot, ilyenkor el is merem neki mondani, hogy én bizony félek, mert akkor elkezd biztatni, és megnyugtatni. Mindig ezt szokta mondani:"Jól jegyezd meg, sosem kérek tőled olyat, amire te, vagy a ló ne lennétek képesek." Nemrég azt is említette, hogy ő úgy tekint rám, akár egy barátra, pedig van köztünk korkülönbség(14év). Mondjuk rengeteget találkozom vele, volt időm megismerni, nem csoda, hogy kialakult közöttünk ilyen viszony. Amióta ő tanít, sokat javult az önbizalmam, és olyannyira megszerettem a lovaglást, hogy enélkül a sport nélkül üres lennék. Örök hálával tartozom neki ezért. Nála jobb edzőt nem is kívánhatnék. :)13/L
2013. aug. 13. 12:23
 7/14 anonim ***** válasza:
75%

Az edzőm nagyon aranyos. Úgy kezel minket,mint a barátait. Amikor mész be reggel edzésre, megkínál a saját pogácsájából,amit a felesége sütött, ha edzés közben szomjas vagy, hoz ki vizet. Imádom az edzőm! Álandóan löki a hülyeséget, megnevettet mminket. Ő tényleg nem a pénzre hajt. Óra után megkérdezi, hogy van-e kedvünk maradni és segíteni a lovak körül (persze, hogy mindenkinek van kedve, ha ráér) és akkor tök barátian elbeszélgetünk. Ha valami bajom van megkérdezi és valami vicceset válaszol rá, hogy ne legyek szomorú. Kitalált egy olyan szabályt, hogyha valaki leesik a lóról,akkor vinnie kell 1 liter bort:DD

Másodállásba edzősködik és visz minket versenyre. 3 műszakba dolgozik és mellette még van ideje foglalkozni velünk és ő TÉNYLEG foglalkozik. Rendesen elmagyaráz midnet.

Mi a lovardába őt csak FŐNÖKNEK hívjuk. Amit most leírtam róla, azok alapján senki sem gondolná, hogy ő egy 49 éves férfi.

2013. aug. 14. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
75%
Nagyon kedves,szeretek hozzá kijárni.Általában max.4-en lovagolunk.Mindenkire egyformán figyel,ha valami nem nagyon megy,azt addig gyakoroltatja,ameddig nem lesz jó,amit csinálunk.Megmondja a tutit,de normálisan és dicsér is.:)
2013. aug. 15. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
*vágyakozva olvassa a válaszokat*
2013. aug. 15. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 7. válasza:
75%
A jó lovas oktató elmagyarázza és meg is mutatja mit szeretne és mit vár el töled kis lovarda egyedi órák 4 ezerért és tanulsz mindent amit egy lovasnak tudni kell 1 óra az néha 2 is igaz ez Budapesten van a 17. kerületben
2013. aug. 15. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!