Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Ti mit tennétek a helyemben?

Ti mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
Már 2 éve van lovam,most nyáron augusztus elején kaptam egy másik lovat,verseny/ugró célra.Már 1 éve a rajtengedélyvizsgára készülök,de suli időben szüleim nem engednek ki a lóhoz,csak hétvégén,péntek-szombat-vasárnap.Hétközben az edzőm lovagolta az előző lovamat,de nem tudtam fejlődni semmit se,mert heti 3 alkalom az nem sok.És most megyek gimibe,és szintén nem fognak kiengedni,mert h tanulni kell,ez már gimnázium,stb..nemtudom ki fogja lovagolni a lovat(annyi pénzünk sincs azér,hogy fizessünk vkinek),meg én hogy fogok készülni a rajtengedély vizsgára,vagy bármire is így..ráadásul én megőrülök,ha nem láthatom a lovamat 5 napig.Ha leülök beszélni velük,az se segít,egyszerűen nem értik meg ezt a lovas dolgot.teljesen tanácstalan vagyok mit tehetnék.Mondtam,hogy szeptemberben lesz egy rajtengedély vizsga nélküli verseny,és arra elmegyünk,mondta az edzőm.Erre anyám,hogy biztos nem mehetek el,mert már suli lesz,és ez már gimnázium...:/
2013. aug. 16. 18:58
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Magának. Már most sem bíznak benne, mit veszíthet?
2013. aug. 17. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!