Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mi a véleményetek Vass Katalin...

Mi a véleményetek Vass Katalin edzőről? (Kelemen Csilla Lovardája)

Figyelt kérdés
2013. aug. 19. 11:50
 1/5 anonim ***** válasza:

off:

ez engem is érdekelne,mert ajánlották ezt a lovardát PEsten. plussz h mennyiért oktatnak..mert oldala van a lovardának,de oda semmi ilyesmi nincs irva.

2013. aug. 19. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Szerintem ő ott a legjobb edző,3500Ft egy óra nála. itt a honlapja: www.lovaskepzes.hu
2013. aug. 20. 10:08
 3/5 anonim ***** válasza:
csak 3500????? a honlapját láttam,de nem láttam beárazást. esetleg ismered a munkásságát? és igaz h csak egyéni oktatás van,osztály nincs??
2013. aug. 20. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
2 éve oktat a Kelemen Lovardába,nála csak egyéni oktatás van,Bakos Anikónál van osztály azthiszem
2013. aug. 20. 12:21
 5/5 anonim ***** válasza:
29%
Még mindig alkalmatlan edzőnek,és holnap is az lesz. nekem nem vállt be,ez a vélemény,ha törölteted attól még igaz marad és szólásszabadság van. ha nem tetszik ,sírhatsz a vállamon.
2016. okt. 10. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!