Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mivel kereshetnék pénzt még,...

Mivel kereshetnék pénzt még, a saját lóhoz?

Figyelt kérdés
A szüleimmel megakarjuk venni a szomszédban lévő fajtatiszta, 8 éves, herélt shagya arabot 210 ezerért. Az a helyzet hogy mindent ők állnának én meg, amennyire csak lehet szeretném őket kisegíteni! Sajnos a mostani maradék zsebpénzem csak kétezer azzal meg nem sokra megyek. Tudtok mondani olyan dolgokat falun amivel tudok pénzt keresni?

2013. aug. 28. 13:18
 1/5 x) ***** válasza:
Ősszel elég sok meló van. (Bár ha suliba jársz akkor nyilván ezt nehezebb megoldani.) Például nemsoká itt a szüret, sokan keresnek ilyenkor munkaerőt. Illetve mi nemrég hordtuk be a lucernát meg szalmát, ahhoz se árt a segítség. De ha most azonnal keresel munkát akkor szerintem kérdezősködj kicsit körbe, hogy van-e valakinek szüksége segítségre. Például biztos van pár idős ember a faluban akinek segíthetsz kitakarítani/rendet rakni/bevásárolni. Vagy eladhatod pár régi cuccodat ami már nem kell, abból is összejön valamennyi. Meg persze segíts sokat otthon, hogy a szüleid érezzék, hogy hálás vagy, amiért megveszik a lovat. :)
2013. aug. 28. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi! :)
2013. aug. 28. 13:43
 3/5 PoOc válasza:

ha van nyelvtudásod, adhatsz órákat a környéken, az egy viszonylag jó bevételi forrás;)

esetleg a szórólapozás ami még mindenhol kéznél van..

Sok sikert^.^

2013. aug. 28. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszi!


Hát 2 évig tanultam itthon franciát, lehet hogy beválna.

2013. aug. 29. 09:43
 5/5 anonim válasza:
Attól függ, hány éves vagy. Kereshetsz pénzt azzal, ha eladod a feleslegessé, kacattá vált cuccaidat.
2013. aug. 31. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!