Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Név ötletek nagy, elegáns,...

Név ötletek nagy, elegáns, nyugodt oldenburgi heréltnek?

Figyelt kérdés
Olyan névre gondoltam, ahogy hívni tudom, hiszen papírjai vannak, azon van is gyönyörű cifra neve. Tehát az Arisztotelész nem jó név, olyan kell, amit ki lehet mondani, lehet vele hívni a legelőn, ha rászólok valamiért, akkor is tudjam mondani. (Pl azt ki tudom mondani mikor épp terepen készül ledobálni a hátáról és ugrál összevissza, hogy "Laci, ne!", de azt, hogy "Paralelogramma, hagyd abba" azt nem.) Na most, a Lacinál és a Paralelogrammánál nincs jobb névötletem a kedvesnek, a holland törzskönyvi nevén meg nem fogom hívni, ezért kéne segítség. :)
2013. szept. 8. 23:06
 1/4 anonim ***** válasza:
hívd Bátor-nak.
2013. szept. 8. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Grand, Grand Prix, Grandioso, Lord, Mylord, Büszke, Fenség

Vagy ha némi humort is szeretnél vinni a dologba, akkor Jenőke.

2013. szept. 9. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Esetleg hívhatod a teljes nevének a becézésén pl: Ari, Arisz, Árész, Risz, Riszkó, ilyenek :) Mert szerintem bármilyen nevet kap, egy idő után úgyis fogod becézni.
2013. szept. 9. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Herceg, Fenség? de olyan nevet válassz, ami neked tetszik, ami eszedbe jut róla, stb :) Ha van "rendes" neve, akkor akár Lacika is lehet szerintem, úgyis csak otthon hívnád úgy, versenyen stb meg a rendes nevét használják
2013. szept. 9. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!