Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Ha valamelyik lovamnak veszek?

Ha valamelyik lovamnak veszek?

Figyelt kérdés
*invédőt, bokavédőt, pataharangot, kantárt stbstb-t honnan tudom mekkora? mert tudom van fullos cob-os meg ilyenek én ezt honnan tudom mert ilyen téren nulla vagyok?:O

2013. szept. 15. 19:42
 1/7 anonim ***** válasza:
Milyen lovad van? akkor tudnánk közelebbit mondani, vagy ha képet tudsz róla küldeni.
2013. szept. 15. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
160as magyar félvér, nyári fekete de az gondolom nem lényeg..
2013. szept. 15. 19:46
 3/7 anonim ***** válasza:
Vegyél COB és FULL között állítható kantárt neki. Szerintem az jó lesz rá. De könnyebb lenne, ha lovas ismerőstől kérnél egy FULL és COB méretű kantárt...
2013. szept. 15. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Kantárból a cob-os lesz a jó szerintem, ínvédőből Mes, pataharangokat nem tudom hogy vannak méretezve.. Esetleg ha van lovas ismerősöd akkor kölcsönkérheted az ő dolgait egy próba erejéig. Nyerget csak olyan helyen vegyél ahol megengedik hogy rápróbáld a lovakra (kantárt nem szoktál pl visszavenni) Nyeregaliból fullosat javaslok, martingálból is cobosat, de ha fullosat veszel arra nem tart sokból több lyukat rakni :)
2013. szept. 15. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
és invédő, szügyelő pataharang is ilyen méret lennének?
2013. szept. 15. 19:59
 6/7 anonim ***** válasza:
nekem hasonló méretű lóra M-es lábcuccok kellenek többiből meg olyanom van ami pónitól extra nagy lóig állitható..
2013. szept. 16. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
rendben, köszönöm!!:)
2013. szept. 16. 19:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!