Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mennyi idő bebogyózni a sörényét?

Mennyi idő bebogyózni a sörényét?

Figyelt kérdés
Esküvőre megyek a lovammal, 180 cm magas, elég hosszú a nyaka, dús, kb 15 cm hosszú sörénye van. Én elég kezdő vagyok, sose csináltam még ilyet teljesen egyedül. Kb mennyi időt számoljak a sörény elkészítésére szerintetek? Egy óra alatt megvan? A lovam elég nyugodt, viszonylag keveset ficánkol közben. Azért kéne tudnom, hogy mennyivel előtte kell elkezdenem, hogy ne legyünk túl hamar kész, ne álljon szegény két órát díszesen puccosan kikötve, de semmiképp nem akarok elkésni. A többi dologra kb tudom, mennyi idő kell (ápolás, farokfonás, pataolajozás, nyergelés)
2013. szept. 21. 22:53
 1/2 anonim ***** válasza:
hát szerintem egy bő 2 órát szánj rá ha egyedül vagy és még nem bogyóztál.
2013. szept. 22. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én egy órát tippelnék rá, ha kezdő vagy ebben. De mondjuk megcsinálhatod hogy előző nap befonod, és a nagy nap, csak bogyóznod kell. Ez nyugodt lónál gyakorlott emberrel 5 perc, ha magadnak adsz rá 20-at, akkor az bővel elég.
2013. szept. 22. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!