Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Megéri ennyiért felszerelést...

Megéri ennyiért felszerelést (kobak, csizma) vásárolni?

Figyelt kérdés

Kezdő lovas vagyok,szeretném megtudni,hogy ezek az árak megérik-e:

-kobak 27.999 ft

-csizma 16.890 ft kép: [link]



2013. okt. 2. 21:18
 1/5 anonim ***** válasza:

Kobakot sokkal olcsóbban is kapsz egész jót - én nem biztos, hogy kezdőként beinvesztálnék ennyi pénzt, hiszen az is lehet, hogy mégsem fog tetszeni a lovaglás, akkor meg kár a pénzért.

Ám ha úgy érzed, neked való sport lesz és netán hosszabb távú terveid is vannak vele, akkor persze nem baj, ha rögtön valami jobb cuccal kezdesz. A csizma elég olcsónak tűnik, nem tudom, mennyire jó vagy sem, így képről semmi különös nem látszik rajta.

2013. okt. 2. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
10%

Kobaknak jó a biciklis sisak is, ami sokkal olcsóbb vagy a decathlonban lehet venni jó áron.

A csizma nem olyan fontos mint a kobak, ráérsz később is akár használtan venni. Sőt ha csak egy sima lovagló cipőt és mellé lábszárvédőt veszel, akkor az úgy sokkal olcsóbb mint egy drága bőrcsizma, ráadásul nem is kell annyira vigyázni rá (lovardában ígyis-úgyis piszkos lesz).

2013. okt. 2. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A kobakért tényleg sok ennyi, a Decathlonban 10 000 körüli összegért, vagy talán még kevesebbért is lehet jó minőségű kobakot kapni.

Csizmához is lehet jutni ennél lényegesen olcsóbban, bár ez, amit belinkeltél, megér ennyit. Kezdőként viszont talán "túl jó" egy ilyen csizma. Kezdő lovasnak egy gumicsizma is megfelel, amelynek az ára 5000 körül van.

2013. okt. 3. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
a te pénztárcádtól függ. ha nem megterhelő, akkor megéri. a fejedről van szó. a csizma ennyiért egyáltalán nem drága.
2013. okt. 3. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Jó,köszönöm:).Végül úgy döntöttem,inkább egy fekete gumicsizmát és használt kobakot veszek.
2013. okt. 3. 19:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!