Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Szerintetek emlékezni fog rám...

Szerintetek emlékezni fog rám a ló, ha vissza jövök?

Figyelt kérdés
Van egy lovam, most 10 éves, csikó kora óta nálam van, az edzőm lovagolta be, ha beteg vagyok ő lovagolja, gyakorlatilag nála is tartom a lovat. Most viszont kimegyek dolgozni külföldre és az edző felajánlotta, hogy ha kintről haza küldök neki pénzt, akkor amíg vissza nem jövök, akkor addig ellátja a lovam és úgy törődik majd vele, mintha a sajátja lenne. Csak 1 évről van szó.
2013. okt. 6. 13:09
 1/3 anonim ***** válasza:
A ló nem felejt, sőt, ha ragaszkodik hozzád, nagyon megviseli majd a távolléted. De nem felejt el.
2013. okt. 6. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Lili1Dtimpex ***** válasza:

Egyik barátnőmnek mindössze fél évig volt meg a pacija amikor leesett róla,és combnyaktörése lett.Ugyebár műtét,stb.stb.a ló nála maradt,bár egy lovasiskolában de akkor is az ő tulajdonában.A paci eléggé megviselté vállt,lefogyott,mindig olyan volt mint ha aludni.A lány másfél év múlva ülhetett nyeregbe,ráadásul a régi lováéba.Jelen voltam amikor a csajszi ráült a lóra,csak megbökte a sarkával és a ló megrázta a fejét,teljesen felvidult,mintha azt mondta volna: a francba,ezt a lányt ismerem

A lovak megismerik ha még csak kétszer is ugyan az az ember ül rajtuk..nyugi,nem fog téged elfelejteni!:))

2013. okt. 6. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ismertem lovakat, akik több év után először találkoztak, és nyilvánvaló volt ,hogy felismerték egymást, sőt. Ha jó a kapcsolatod a lovaddal, nem fog elfelejteni.
2013. okt. 6. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!