Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Vissza tudnék valahogyan...

Vissza tudnék valahogyan emlékezni egy álmomra?

Figyelt kérdés

Pontosabban emlékszem rá, csak egy bizonyos részletére nem.

Le volt írva egy szó, és nem vagyok benne biztos, mi volt az. Nem lehet valahogyan visszaemlékezni az álomnak erre részére, mert szeretném tudni, mi volt az a szó.


2011. szept. 22. 18:50
 1/4 Tom Benko ***** válasza:
Talán hipnózisban. De nem biztos, hogy van róla emléked, lehet, hogy csak egy odaírt szó benyomása maradt meg benned, ebből az agyad egy leírt szó emlékét kreálta meg.
2011. szept. 22. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

én mindig emlékszem álmaimra.

nekem is volt valami olyasmi hogy valami mondott 1 álmomban valaki és már részletekre emléskzem a mondatból.

2011. szept. 22. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
érdemes álom naplót vezetned, amibe az ébredést követően minden lejegyzel, amit az álmod során tapasztaltál, a legkisebb mozzanattól. a többi emlékkép pedig vonzza magával a többi történést/élményt, feltéve, ha erős érzékszervi, vagy pszichés kötődés kapcsolódik hozzá. sajnos minden álomra tudatos szinten, felébredés után nem tudunk ugyanolyan intenzitással visszaemlékezni, de a napló vezetésével, álmaink tudatosításával sokat segíthetünk az álomvilág felelevenítésében.
2011. szept. 23. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is úgy vagyok vele, hogy ha álmomban egy beszélgetés zajlik, vagy látok valami feliratot, szinte soha nem emlékszem pontosan, hogy mi volt a beszélgetés, vagy mi volt a felirat, csak a benyomás marad meg bennem. Tudom hogy miről volt szó meg ilyesmi, de egy részlet se jut eszembe, még ébredést követően sem.
2011. szept. 28. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!