Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Linkelnétek ilyen képeket?

Linkelnétek ilyen képeket?

Figyelt kérdés

tegnap ki mentem a lovardába és a barátnőnek a lovának a sörényébe egy kulancs szerü nagy valamit láttam körülötte sárga kiss pöttyökel nem hiszem hogy kulancs volt és ezér kérlek titeket hogy külgyetek olyan képeket vagy csak a bogár nevét mondjátok meg amik a ló sörényében elő fordulhatnak !


( bocsi helyes írásért ,dislexia)


2013. okt. 11. 14:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem lehet hogy te a légylárvákat láttad? Mert azok szoktak beleragadni a ló sörényébe, szőrébe, nagyon aprók. Nem kell aggódni, nem fognak kikelni, de leszedni nem lehet, majd idővel lekopnak.
2013. okt. 11. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
nem, egy bazinagy kulancs szerü volt a ló sörényébd
2013. okt. 11. 18:15
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem is pont most volt ilyenem. Bazi nagy megszívott kullancs és mellette csomó sárga apró akármi. A kullancsot kiszedtem a sárgákat meg kisszedegettem, pár szál sörénnyel, de lejött mind. Amúgy én se tudom micsoda.
2013. okt. 12. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
az a sárga az egy genny szerű váladék, amit a ló azért "termel", hogy kilökje a kullancsot (mint amikor szálka megy az ujjadba és nem lehet kiszedni és meg kell várni, amíg begyűlik és kilöki a szervezet). szóval az a sárga tulajdonképpen megszáradt genny volt.
2013. okt. 13. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!