Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mi illene hozzá?

Mi illene hozzá?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy már sokaknak elegük van az ehhez hasonló kérdésekből, nem nekik intézem :)

Tehát, ennek a lónak milyen színű szett (első ínvédő+izzasztó) állna jól? Most fekete volt rajta, az olyan átlagos, de nem tudok dönteni, hogy barnát, sötét vöröset/bordót vagy türkizt vegyek?

[link]


[link]


Fehér alapon vöröses barna tűzések vannak rajta (5 éves, lehet hogy teljesen kiszürkül), fekete sörénnyel.


Előre is köszi a válaszokat! :)



2013. okt. 11. 22:08
 1/4 A kérdező kommentje:
Már csak annyi, hogy honnan láthatom ha nem elég neki a fullos ínvédő és extra-fullos kell? Mert orrszíjból is x-f kell, gondoltam lehet hogy ínvédőből is, de most sima f-eset használok. Baj ha egy kicsit kicsi rá?
2013. okt. 11. 22:12
 2/4 anonim ***** válasza:

Én maradnék a feketénél, szerintem jól áll neki. Versenyre meg fehéret. Lehet, hogy nem extra, de munkában nagyon jó a fekete, mert nem kényes szín, versenyen meg jól mutat a fehér.

Az ínvédő jó lenne, ha passzolna a lábára, másként többet árthat, mint használ. Ha úgy érzed, kicsi a fullos, vegyél nagyobbat. De az is lehet, hogy elég, ha csak más márkát veszel, ugyanis tapasztalatom szerint eltérő a méretezés.

2013. okt. 12. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
türkiz ;)
2013. okt. 13. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi :))
2013. okt. 13. 11:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!