Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Jövő héten kapok egy aranyos...

Jövő héten kapok egy aranyos sárga magyar sportló kancát. Kacajnak hívják ami szerintem nagyon aranyos név, de nem szeretem kimondani. Szerintetek milyen név illene hozzá? Én személy szerint pl. a nektárra gondoltam.

Figyelt kérdés
Kép ha lesz róla akkor felteszek. ja és légyszi ne ilyen lónevs táblázatokat meg linkeket küldjetek mer sok van nekem megnyitva, hanem külön ezért kérem hogy tippeket adjatok! Köszönöm! (Am. 3 éves a paci)
2010. jún. 9. 18:43
 1/8 anonim ***** válasza:
A Nektár is jó, de kb ugyanolyan kimondani, mint a Kacajt :) sztem a Kacaj nem túl gyakori. :) én biztos Napsugárnak hívnám.
2010. jún. 9. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Átnevezheted, de a hivatalos neve Kacaj marad és jobb, ha a hívóneve megegyezik a hivatalossal.
2010. jún. 9. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
a nektár jobban tetszik.. a nevető is tetszik.. tudom h igazából semmi más nincs a kiejtésében, de én nemszeretem a kacajt. És tökmindegy mert egy másik lónak akit igazából szeretek csak apa őt nemakarja megvenni Hírös a törzskönyvben meg a hivatalos lapjaiban a neve de a hívóneve Magnum. Szóval tök mindegy. Napsugár háát.. Nem rossz! A gondolat is nagyon tetszik, de a kedves is illik rá. Majd még elválik :)
2010. jún. 9. 19:21
 4/8 anonim válasza:
0%
Először is kabbe , mert lovat kapsz .Nekem a Scarlett tetszik de a Royal is nagyon jó.
2010. jún. 9. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Az én kancámat Szelídnek hívják :) Amik ismerősök között előfordulnak lónevek: Mókás, Szellő, Szellem, Csinos, Taiga

Bár nekem a Kacaj is tetszik :) Szép lónév még sztem pl a Carmen is :)

2010. jún. 10. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
az én lovamat Decibel-nek fogják hívni :D
2010. jún. 10. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
nemkapom be mert lovat kapok. most halt meg az előző akit mindennél jobban szerettem (kiesett alólam terepen-szívroham) és azért kapok másikat mert apám megigérte. az nem az én bajom h te nemkapsz lovat. ezvan. sprite.
2010. jún. 10. 19:44
 8/8 anonim ***** válasza:
Az én kanca csikómat Jádénak hívják. De nekem még tetszik a Scarlett, Csinos, Madonna, Zafíra, Zafír, Zulej, Zora.
2010. jún. 11. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!