Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Szerintetek jól fogok dönteni?...

Szerintetek jól fogok dönteni? (lovasfelszerelés)! Ha adtok pár tippet azt megköszönném (gondolok arra h jól döntök e )

Figyelt kérdés

mellény: [link]

kobaktartó: [link]

kobak: [link]

lovaglócipő: [link]

lábszárvédő: [link]

naci: [link]



fontos elmondanom,hogy jövőre megyejk lovastáborba és utána majd fogok rendszeresebben lovagolni(2 -3 hetente!)így megérik ezek a cuccok?:)

aki segít annak NAGYON NAGYON NAGYON hálás vagyok!!! :)



2013. okt. 16. 17:43
 1/6 anonim ***** válasza:

Jól, bár én a cipőt nem a decathlonban venném. Egy tisztességes bőr lovaglócipő sokáig szolgál, igaz hogy drágább de minőségibb:) azt az egyet szerintem egy lovasboltban vedd:)

De egyébként amíg csak táborban, meg 2-3 hetente lovagolsz addig jó lesz:)

2013. okt. 16. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
nagyon köszönöm..szerinted így is vegyek mellényt?illetve kellene kesztyű és pálca?:)
2013. okt. 16. 18:08
 3/6 anonim ***** válasza:

szerintem jobb a cuccokat, ha az ember nem finnyás ilyen téren, használtan beszerezni. Ennyi pénzért 2-3 ilyen minőségű nacit is lehet kapni, de ténylegesen jó minőségűt is lehet olcsóbban.

A decathlon az relatív olcsó, ellenben nem annyira jó minőségű dolgokat gyárt. Pl barátnőm nacija 1 hónapon belül teljesen elszakadt, pedig nem is akadt bele semmibe.

Pálca, kesztyű attól függ, hogy milyen szinten lovagolsz. Pl futószáron mindkettő felesleges. Kesztyűt mondjuk én nem hordok ,de van aki minden alkalommal felveszi.

2013. okt. 16. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
ha még csak most kezdesz lovagolni, elég egy kobak, naci, cipő és lábszárvédő vagy gumi lovaglócsizma. pálca nem kell. kobaktartó szerintem felesleges.
2013. okt. 17. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszönöm:)
2013. okt. 17. 17:41
 6/6 anonim válasza:
szerintem ami a legfontosabb az a kobak..mert én is egy cicanaciba és egy rendes csizmába kezdtem el lovagolni..mikor már komolyabban gondoltam a dolgokat akkor jöhettek a cuccok de lehet hogy te nem is fogod szeretni a lovaglást..de ki tudja. Ha meg nagyon ragaszkodsz ahoz hogy vegyél egy pár cuccot akkor a kobaktartót ne vedd meg felesleges pénzkidobás olyan mint egy tornazsák.
2013. dec. 26. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!