Kezdőoldal » Állatok » Lovak » A 2 éves lovam miért néz ki...

A 2 éves lovam miért néz ki már most úgy mint egy szőrgolyó?

Figyelt kérdés
A többi lovon még szőr sincs és ugyan azon a helyen vannak, meg látok más lovakat is, az ő szőrük is olyan mint nyáron.

2013. okt. 20. 19:42
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez fajta,nem,tartási hely,és kor függő.A csikóknak általában hamarabb nő ki a téli szőrzetük,de mint írtam,sok mindentől függhet,teljesen természetes a dolog. :)
2013. okt. 20. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi a választ! (Furioso apaságú, az anyja enyhén sodrott)

De nem is zavar különben, szeretem ha kis szőrmók!:) csak furcsálltam hogy fiatalabb csikótársának még kisebb a szőre, ő egy erősen sodrott paci.

2013. okt. 20. 20:04
 3/4 anonim ***** válasza:
Erősen sodrott paci szőre bizony ilyen, ha jön a tél. Sőt, nekem most a kisbériknek, sőt, még a telivérnek is nagy szőre van. Érzik nagyon a telet. Nincs ezzel baj, csak a télen jobban vigyázz, hogy jól meg tudd szárítani munka után. Kicsit macerásabb a nagy szőrt leszárítani, de nem lehetetlen.
2013. okt. 21. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az én holsteinim is egy maci..úgyhogy nemsokára már lekell nyírni.:)
2013. okt. 21. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!