Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Lehetséges, hogy azért nem...

Lehetséges, hogy azért nem reagált durvábban, mert vigyázott rám?

Figyelt kérdés
A multkor a ranchon,ahol lovagolok,kint foglalkoztak egy még betanitatlan loval,az én lovam pedig kicsit betért oda ahol ez a lo állt,elirányítottam,de ekkor a másik elkezdett tolatni,meglátta a lovamat és kirúgott felé.Az én lovam hirtelen megugrott,rugott egy kicsit ugyéreztem és kicsit féloldalazott velem,mindezt pár másodperc leforgása alatt,ami elott én hajlitani akartam a lovat és kicsit elorevoltam dolve..nagyon megijedtem,hogy lerúg a másik lo :/ a lovasoktatomra nem kérek beszolásokat,nem felelotlen,mert mások is ott voltak épp,akik ezzel al oval foglalkoztak csak ezt épp nem láttuk elore.:/ szerintetek lehetséges,hogy a lovam azért nem reagált eroteljesebben,hogy megmutassa,ki a fonok,mivel o már régebb ota van ott,mert tudta,hogy lovasa van és vigyázott rám?normális válaszokat.bunkok kíméljenek!!

2013. okt. 23. 17:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem valószínű. Inkább csak nem akart vitába keveredni,elismerte a másik lovat,hogy felette van valamennyivel,de védekezésképp odarúgott.
2013. okt. 23. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem valószínű hogy ebben az esetben pont a lovasával (vagyis annak épségével) foglalkozott, inkább csak lusta volt belemenni egy hatalmi harcba - most a köztük lévő rangsortól függetlenül. A lovak ha tehetik elkerülik az erőszakot és inkább egy figyelmeztetéssel elintézik a dolgot (pl. sunyít, odafordítja a farát...) vagy pedig azonnal teret adnak a magasabb rangú lónak.
2013. okt. 23. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
szoval ha épp nem olyan napja van a lonak,és vitába keverednek,akkor én onnan fentrol gondolom repulok,nemigaz? csakmert a lo,amin ultem,már megvannak az évei,de az,amelyik rárúgott ez csak egy 5éves lo.
2013. okt. 23. 19:49
 4/4 anonim ***** válasza:

Azt vedd számításba,hogy ha egy erőteljes fiatal ló fitogtatja az erejét egy jóval idősebb lóval szemben az lehet hogy azonnal elismeri a másikat! Mivel a fiatalabb ereje teljében van az öregebbnek ahogy te is mondtad meg már megvannak az évei! :)

És igen ha vitába akart volna keveredni lehet ,hogy te úgy repülsz róla mint annak a rendje. Sajnos ez ilyen. :)

2013. okt. 25. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!