Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért a lányok panaszkodnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért a lányok panaszkodnak mindig a beszólásokra, mikor fordított esetben ők milliószor durvábban képesek reagálni?

Figyelt kérdés

Leírom, mire gondoltam. Elvileg ugye a legtöbb ember általában párkapcsolatban szexel. Van, amikor sokáig nincs, ilyenkor jönnek az alkalmiak. Némelyik nő kimondottan szabados ilyen téren, sokuk kipróbál néha egészen nagyszámú szeretőt is. Pár férfi ezt nem nézi jó szemmel és könnyűvérűnek, vagy hasonlónak nevezi őket, amiért megsértődnek.

A másik oldal. Van néhány szerencsétlenebb srác, akik elmennek és fizetnek. Amikor erről írnak, azonnal megjelennek a harcias amazonok és döbbenetes módon reagálnak. az első esetben jön egy "hülye ri.nc vagy!" és egy legyintés. A második esetben viszont gyakran egy oldalnyi gyalázkodás a legförtelmesebb szavakkal, amiket csak produkál a magyar nyelv.

Kérdem én: erről szólna a nagy egyenjogúság? Ma már egyre több férfi fogadja el, ha egy nő "élni akar", cserébe viszont mi a "hála"? Pár szerencsétlent, akiket már amúgy is semmibe néznek, gyaláznak meg a végletekig.

Nem sül le ilyenkor az a bizonyos anyag a bizonyos helyről?


2013. jún. 22. 23:54
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
Mert jobb prostihoz menni?
2013. jún. 22. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
44%
A lányok szívtelen, kegyetlne, önző lényeg, tapasztalom folyamtosan. Az is hülyeség, hogy alányok érzelmesebbek, valójánban egy fiúnak sokkal nagyobb szíve van és hamarabb is képes az együttérzéssre.
2013. jún. 22. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
Szánsájn, úgy értem, kényszerből mennek el, mert már totál nem bíznak abban, hogy máshogy is sikerülhet. És megkapják a "beosztást" akkor is.
2013. jún. 23. 00:00
 4/24 anonim ***** válasza:

nem értem. én csak akkor szólok vissza durván, ha engem vérig sértettek. és mivel ler.bancozni meg k.rvázni nem mernek, meg nincs is miért, ezért én sem szólok be nekik :)

de ha azt nézzük sok büdös szuka van akik nagyra tartják magukat, de hidd el azok megjárják :D ne foglalkozz az ilyennel. el kell őket kerülni, jobb az mindenkinek már aki épeszű

2013. jún. 23. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
Megjárják? Miért, egyedül maradnak?
2013. jún. 23. 00:00
 6/24 anonim ***** válasza:
szánsájn, még van pofád ilyet kérdezni?! te vagy az egyik csaj, aki itt a tipikus felszínes, buta lányok táborát erősíti, egyszer küldtem neked képet és nem voltál még arra sem hajlandó, hogy visszaírj, kíváncsi lennék mitől vagy úgy magadtól elájulva, te ostoba pitsa!
2013. jún. 23. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
61%
Én nő vagyok és sajnos együtt kell értenem azzal, hogy a férfiaknak elég sok esetben sokkal hatalmasabb szívük van. Egy gyenge kis nőcske még egy erős, jó kiállású férfit is képes pár másodperc alatt, olyan szinten megsemmisíteni lelkileg, és érzelmileg, hogy az nem az erős férfi szégyene, hanem a kegyetlen nőé. :(
2013. jún. 23. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
Igen, ez igaz. Kívülről sokan vagyunk erősek, míg belül sebezhetőek.
2013. jún. 23. 00:03
 9/24 anonim ***** válasza:
tini ri-bancok akiket szo-patnak itt ott azok is prostik.sőt még rosszabbak.szóval sok prosti van, csak van aki pénzért csinálja valaki meg egy koktélért :D
2013. jún. 23. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
58 %, azt tudom mondani erre, hogy sok esetben már elmosódnak a határok.
2013. jún. 23. 00:04
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!