Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Szerintetek megéri össze...

Szerintetek megéri össze vásárolni ezeket?

Figyelt kérdés

[link]

[link]

[link]

[link]



2013. okt. 28. 17:52
 1/6 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok a patrac híve, ezt nem ajánlom, a farmatring jó dolog, de csak ha szükséges! a lábvédő és az alátét pedig kifejezetten tetszik.
2013. okt. 28. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
én csak azt tudom, hogy a nyereg nem jó rendszeres lovaglásra. arra normális, vázas nyerget nézz.
2013. okt. 28. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
2, vagyok.. ezt jól leírtam :D szóval a nyeregnek beállított valami amit linkeltél, az nem rendes nyereg. arra rendes, vázas nyerget nézz.
2013. okt. 28. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
az a helyzet picike pónira szeretném nem igen szeretek rá nyerget mert úgy már annyira nem érzem egy két versenyre kéne évente a nyereg, tényleg többre nem... és a fásli minden napos használatra alkalmas?!
2013. okt. 28. 18:30
 5/6 Valletta ***** válasza:

Ez a nyereg egy semmi, maximum arra jó, hogy a négyéves kiskölykök körbe-körbe vezetgetve ne potyogjanak ki belőle, lovaglásra alkalmatlan.

A "fásli" szállításhoz való, oda is van írva.


Ne haragudj, de aki versenyre szeretne menni a jövőben, rendelkezzen legalább egy nyereggel (amiben érzi a lovat) és tudja elolvasni, hogy melyik felszerelés mire való...

2013. okt. 29. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
van nyergem 8, de egyik se alkalmas pónihoz pedig ebből 5 póni nyereg de mindig a nyakába csúszik farmatrurgal is
2013. okt. 29. 09:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!