Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Feles lóbérléssel milyen...

Feles lóbérléssel milyen tapasztalataitok vannak (amit lovardával kötünk meg)?

Figyelt kérdés
Gondolkozom rajta, mivel nem lenne elég pénz egy saját lóra.. :/ Vélemények? Egyébként, úgy kötném a szerződést, hogy az adott napokon, ami 2 vagy 3 lenne, csak én foglalkoznék a lóval.
2013. okt. 31. 20:08
 1/3 x) ***** válasza:
Hát lovardától függ, de én nem nagyon ajánlanám. Általában az lesz a vége, hogy hiába a szerződés meg minden, valaki éppen ül a lovadon mikor neked kéne, mert nincs elég lovuk. Vagy 0 hozzáértéssel rendelkező lovasokat raknak rá, így neked minden egyes alkalommal újra kell kezdeni mindent amit felépítettél. De ha nincs jobb lehetőséged akkor szerintem próbáld meg egy rövidebb időre, és ha jó lovardát fogsz ki, akkor tökéletesen működhet a dolog.
2013. nov. 1. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Valletta ***** válasza:

Én nem bérelnék olyan lovat, amit más is lovagol, de legalábbis nem többen, mint ketten velem együtt, mert lovagolgatni jó dolog, de érdemi munkát nem lehet végezni.


Olyat már béreltem tulajdonostól, amit senki más nem lovagolt, de aztán kiderült, hogy elég sok meló lenne a lóval (ráharapott a csizmára, rúgott a pálcára, stb), úgyhogy megbeszéltük a tulajjal, hogy ezért inkább ő kellene fizessen nekem, mint én neki. Ha neked nem gond, hogy kezdők is ülnek a lovon, csak lovacskázni szeretnél, de nem az oktatás keretein belül, akkor akár szerencsével is járhatsz.

2013. nov. 1. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Gubi2014 válasza:
Én ezt nem vállalnám be, mert mondjuk az egyik nap, Te lovagolsz a lovon, és Te szárra tudod lovagolni a lovat, de holnap olyan ülne rá aki ezt nem tudja megcsinálni, fölöslegbe megy az előző napi munkád!
2013. nov. 2. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!