Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Fáslizni vagy nem fáslizni?

Fáslizni vagy nem fáslizni?

Figyelt kérdés
Rég óta foglalkoztat a kérdés, személy szernit ínvédőt használok, de azt is csak olyan munkánál (futószár, terep, ugrás, ilyenek, egy sima osztálylovaglásnál nem). Kicsit idegenkedem a fáslitól, hallottam már róla jót rosszat egyaránt. Milyen tapasztalataitok vannak? Munkafásli, ill. istállófásli szükségessége, milyen munkákhoz és után használtok?

2013. nov. 6. 18:58
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Akkor ugrásnál, amennyiben normálisan edzek vele, fokozatosan, és erősödik a lába, amennyiben egészséges, nem ajánlatos a fásli. Azt hiszem -így végiggondolva- ez teljesen logikus. Köszönöm a válaszokat. Egyébként nem vagyok analfabéta a lovakhoz, de mielőtt valami "újba" kezdek (mint mondtam, nem használtam igazán fáslit) szeretek tájékozódni, pláne, ha a hülyeség vagy a divatból jött ötletekkel többet árthatok, mint használok! :)
2013. nov. 10. 22:56
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!