Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Kieffer nyergekről vélemény?

Kieffer nyergekről vélemény?

Figyelt kérdés
Ugró nyerget szeretnék venni, egy Kieffer nyereggel szemezek, hétvégén hozzák kipróbálni. Pár személyes tapasztalatot szeretnék kérni.. mennyire strapabíró, kényelem, stb
2013. nov. 7. 21:32
 1/1 anonim ***** válasza:

Kieffer párti vagyok, most is van 2 Kieffer nyergem, iszonyú kényelmes szerintem, viszont sajnos mióta műanyag vázzal gyártják azt kell mondanom, hogy messze nem olyan tartós, mint a stübben, ami nem azt jelenti, hogy a váz eltörne, csak ahol a váz a marvasnál csatlakozik a bőr papucsokba, ott szokott megrottyanni a váz, ez visszatérő probléma, a nyergesem is mondta, hogy kieffer típus hiba, de ennek ellenére se választanék mást! majd mikor viszed tömetni kérd, hogy nézzék meg, mert ezt általános nyomkodással, amivel ellenőrzöd, hogy ép-e a váz nem tudod megállapítani.


amúgy strapabíróak, az egyik nyergemet bő 2 éve használom főleg terepre, áztam el benne, volt kint a tűző napon is, de rendszeres ápolás mellett pont úgy néz ki, mint amikor vettem.


ja és még egy "hibája" van a kieffernek, hogy nem látható részeken előszeretettel alkalmaznak műbőrt, ami aztán idővel repedezik, de amit te néztél az gondolom fiatal nyereg, ez bő 10 év után kezdődik.

2013. nov. 7. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!