Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Télen amikor már kevés a...

Télen amikor már kevés a vékony kesztyű, milyet vesztek fel?

Figyelt kérdés
Nekem annyira szokott fázni a kezem, hogy az ujjaimat nem érzem, így lovagolni sem a legjobb. A vékony kesztyű kevés, a vastaggal pedig nem érzem a szárat. Ti hogy oldjátok ezt meg?
2013. nov. 14. 19:30
 1/6 anonim válasza:
Én biciklizek és akármilyen hülyén néz ki bőrkesztyűbe vagyok XD
2013. nov. 14. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem vékonyban csak az elején fázik, kb. 10 perc után bemelegszik. Ha nagyon fázós a kezed, akkor javaslom, hogy szerezz be egy többször felhasználható melegítő zselépárnát. Lovaglás után "aktiválod" és felmelegíti majd a kezed.
2013. nov. 15. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Van azért átmenet a vékony és a vastag között. Horze-ba szoktak lenni jó téli kesztyűk,nem az a nagyon vastag amibe nem érzed a szárat.
2013. nov. 15. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 x) ***** válasza:
Én is a kettő közötti átmenetet ajánlanám. Bár nekem elég szokott lenni egy vékonyabb kesztyű. Mondjuk én szinte egész nap kint vagyok, kész felüdülés ha lovon ülhetek és mozoghatok egy kicsit, hogy ne fázzak. :) 10 perc után tényleg fel sem tűnik, hogy hideg van. Vagy ha már kezd ráfagyni a kezem a szárra, akkor visszavesszük a tempót, 5 perc séta zsebre rakott kézzel és máris jobb. Vagy pár percig fogom a kápánál a nyerget, a ló és a nyereg között jó meleg van. Illetve ha a saját lovamon ülök akkor csak simán testsúllyal irányítok, a szár annyira nem is szükséges ha csak pár kört akarok menni a karámban, így zsebre tudom rakni a kezeimet.
2013. nov. 15. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én téli lovaglókesztyűt, polárbélésest, de abban is szétfagy a kezem. Külön rossz, hogy alig tudok kesztyűben kantározni meg hevedert húzni, ahhoz le kell vennem, ha nem akarok negyed órát szöszmötölni. Többször megfogadtam már, hogy aláveszek egy vékony kesztyűt, és rá egy sima anyagkesztyűt, de még nem próbáltam ki
2013. nov. 15. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem egy "közepesen vastag" tapadós bőr lovagló kesztyűm van, amiben viszonylag még érzem is a szárat. Amikor a lovardához sétálok, akkor k***** hideg, zsebre kell raknom a kezemet, de lovaglás közben pont jó. Még kantározni, nyergelni és lóra szállni is tudok benne, annyira tapadós és jó a fogása :)
2013. dec. 16. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!