Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mit tudnátok mondani Pettkó-Sz...

Lopi 13 kérdése:

Mit tudnátok mondani Pettkó-Szandtner Tibor Lovas Szakképző Iskola és Kollégiumáról? Vagy a Kisbéri Táncsics Mihály Gimnázium és Szakközépiskoláról?

Figyelt kérdés
Milyen a hangulat a környezet és igazándiból minden érdekelne. előre is köszi.

2013. nov. 26. 17:35
 1/2 anonim válasza:
71%

Bár nekem egyik barátnőm ott tanul és az ő elmondásai szerint nincs annál jobb suli,de én meséltem az edzőmnek, hogy sajnos nem tudtam elmenni a Petkó-Szandtner nyílt napjára. Ő azt mondta, hogy nem éri meg, mert nem mindenki lovagolhat, de aki igen az is egy istenháta mögül kerített alkoholista oktatóval vagy egy százezer diplomás edzővel, aki azt hiszei, ő fogja majd megváltani a világot a módszereivel. Emellett, bár benn van nekik a tananyagban, egy felvezetőversenyen mégse tudtak semmit és az, aki még életében nem vezetett elő lovat, az is jobb náluk. Amit ott tanítanak azt meg tudják máshol tanítani lovaglóedzésen is (ha olyan az oktatód, de ha kérdezel biztos válaszol, meg amúgy is mesél, nekem legalábbis ilyen edzőim voltak).

A társaság... Habár az én drága barátosném nem is, de állítólag a többieknek irtó nagy képük van, a legtöbbjük azt hiszi, hogy ő a legeslegjobb.

Meg asszem versenyekre sem visznek

Nem akarok vitát, nekem tapasztalatból mondták. Biztos van pozitív oldala is, azt még nem hallottam ://

de remélem kicsit segítettem ;) ha bármi egyebet szeretnél írj priviben :)

2013. nov. 27. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Szia!Én 3 hónapig bírtam a Pettkóban.A gyakorlat abból áll,hogy a felsősök úgy beszélhetnek veled ahogyan csak akarnak és azt tehetnek veled amit csak akarnak(engem fejbe vágtak egy zablával).Tanár nem felügyeli,hogy mi történik munka közben.Csak akkor lát tanár a gyakorlati helyen ha lovagolsz az is abból áll,hogyha valamit elrontasz leüvölt,hogy mekkora fogyatékos vagy.A lovak 80%-a gombás ami emberre is terjed.Ez volt a gyakorlat.Az elméleti napod:Az ebédszünetben kapkodva eszel hideg kaját,hogy beérj órára.(a felsősök nem engednek a mikróhoz és alig van ebédszünet)

Kollégium:A nevelőtanárunkat elvitte a rendőr mert megtépett egy gyereket.

Ha megláttál egy felsőst köszönnöd kellett neki kiabálva még akkor is ha ki meg be ment a szobából.

A fiúk kedvükre molesztálhatták a lábyokat mert a tanárok tisztelték őket mert ritka ma a fiú lovász. :)

2018. jan. 2. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!