Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Hogy kell vágtázni? Nehéz?

Hogy kell vágtázni? Nehéz?

Figyelt kérdés
Kezdő lovagló vagyok és kicsit izgulok a vágta miatt.:)
2013. nov. 30. 21:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem nehéz, csinálj mindent úgy, ahogy a lovasoktatód mondja. Nem fogsz leesni, nagyon kényelmes jármód a vágta. Ha meg mégis, majd visszaülsz.
2013. nov. 30. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
A vágta egy háromütemű jármód, ezért nem tudsz fel-le ülni/állni benne, mint például az ügetés alatt. Alapesetben ülve maradsz, de ez egy hinta-szerű mozgás, ezért elég, ha azt vissza tudod idézni magadban. Lazítsd el a derekad, lazán kövesd a ló mozgását, ha rágörcsölsz, akkor baromi kényelmetlen lesz, ha lazán, könnyeden ülsz, akkor baromi kényelmes. Nekem annak idején azt mondták, mosolyogjak, úgy lazulok el igazán a legkönnyebben, minden más mindegy - a többit majd szép lassan összerakjuk, végül is azért van mellettem edző!
2013. nov. 30. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
82%
figyelj majd rá hogy a térded ne húzd fel,sarkad nyomd le. Elsőre nehéz több dologra odafigyelni de ezek a dolgok kellene az egyensúly megtartásához.
2013. dec. 1. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!