Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Lovamnak vettem labdát, de...

Lovamnak vettem labdát, de nem játszik vele?

Figyelt kérdés
Kényszerpihenőn van, még karámba se mehet ki, és alapból nem az a fajta, aki nyugisan bírná, ha sokáig boxban van. Úgyhogy, mostanában eléggé elkezdett unatkozni, és a falat rugdalja, a rácsot rágja, a farkát dörzsöli - a múltkor ennek köszönhetően leszedte az önitatóját is. Mellette van a "pajtija", de most már rá is sunyizik (főleg ha kaja van). Próbálok minél többet vele lenni és lekötni, de hát ez nem mindig megoldható (iskolába járok). Vettem neki egy gumilabdát a lovasboltban, hátha az majd leköti, de miután megszagolgatta és megnyalta, rá sem hederít. Hogyan vehetném rá, hogy játsszon vele (amúgy is kíváncsi vagyok rá :D)? Esetleg akármilyen tanácsok, tippek, mit csinálhatnék vele, hogy ne legyen ilyen kerge és ne szedje szét darabjaira az istállót?
2013. dec. 2. 22:36
 1/6 piriiiiii ***** válasza:
100%
Tippet nem tudok adni, mert szerintem egy ló nem fog labdával játszani. Esetleg egy kutya...
2013. dec. 2. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
77%

Kutyával sem fog játszani a ló, mert az ragadozó, a ló meg növényevő.

Mi ezt úgy oldottuk meg, hogy a karámból leválasztottunk egy boxméretű helyet és oda vittük ki (ennyi séta nem árt). A levegőn is volt, fajtársakkal is találkozott és legelni is tudott. Nem olyan unalmas, mint a bent a boxban. Reggel kiviszed, este behozod.

2013. dec. 3. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Vannak ezek a likit nyalókàk lovaknak, esetleg megpróbàlhatod van ilyen forgó cuccos amivel jàtszania kell ha ki akarja nyalogatni van több ízben is viszont a hàtulütője h elèggè dràga..
2013. dec. 3. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
de mi az hogy rá se hederít bent van a mellette 0-24 vagy fél tőle? és azért...
2013. dec. 3. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 piriiiiii ***** válasza:
Kedves kettes... fárasztó a humorod.
2013. dec. 3. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

#2: köszönöm az ötletet! (:

#3: igen, én is gondoltam rá, és először olyat akartam venni. Azzal az a baj, hogy biztos hangos ahogy a rácsnak ütközik miközben bizgerálja, és a lovász már így is ki van akadva rá, hogy ő a leghangosabb ló... Mindegy, azért még lehet beszerzek egyet, vagy ismerősömnek van, azt kölcsönkérem, és meglátjuk! (:

2013. dec. 4. 19:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!