Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mi lehet a lábának a baja? (kép)

Mi lehet a lábának a baja? (kép)

Figyelt kérdés

A ló nem az enyém a tulaja külföldön van,aki lovagolja addig

azt mondta,h rosszul lépet terepen és majd helyre jön ha pihentetve van.2hónapja történt.szerintem szalag szakadás van...

[link]


[link]


[link]


2013. dec. 10. 18:56
 1/5 orbit01 válasza:
meglehet, szerintem sürgősen hívj állatorvost és addig kösd be sok rongyal és a legalsó rongyot áztasd alkohollal
2013. dec. 10. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

én csak látogatóba voltam ott,nem az enyém

alkohol? olyant még nem hallotam

2013. dec. 10. 19:48
 3/5 anonim ***** válasza:
az egy dolog h az egyenlítőjének látszanija kéne de maga a lábállása is nagyon bizar ott valami alulról induló hatlmas gubanc lehet előről a patája fölötti rész és förtelmesen csúnya.
2013. dec. 10. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez borzalmas, lovazok már vagy 10 éve, de ilyet még nem láttam ez magától nem fog helyre jönni szerintem. Én is szalagszakadásra tippelnék. Nem szoktam minden kis apróságért orvost hívni amit tudok megoldok, de ez nálam már az a szint ahol azonnal hívnám az orvost.
2013. dec. 10. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

nem sánta???

szakadt szalaggal nem tudná lovagolni, biztos hogy valami komoly baja lehet.

nem lázas? akkor lehet valami elhúzódó fertőzés.

mellesleg a bal patájában rohad a nyír.

bár ez már mellékes a jobb lábához képest.

kéne szólni a tulajnak!

2013. dec. 10. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!