Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Van 1 lovam, Reigleig, egy...

Sasukeviri kérdése:

Van 1 lovam, Reigleig, egy fekete Musztáng. Úgy volt hogy vágóhídra adják, csak megvettem. Aztóta nagyon szelíd, és hálás. A gond az, hogy van egy másik lovam, mely nagyon nem szereti őt. Szerintetek összelehet szoktatni őket? És hogyan?

Figyelt kérdés
2013. dec. 15. 22:16
 1/2 anonim ***** válasza:
67%

Igen, össze lehet.

Nekem is van egy lovam, és egy másikat is lovagoltam. Az elején egymásra faroltak, sunyítottak, nem lehetett közel vinni őket egymáshoz.

Aztán eljutottunk oda, hogy egymás mellé voltak kikötve nyergeléskor, összedugták a fejüket, terepen is egymás mellett, akár "vonatozva" is mentek.

Szóval össze lehet szoktatni őket, csak figyelj nagyon a régi pacidra, hogy érezze, hogy fontos. Nem helyette jött az új, hanem mellé.

2013. dec. 15. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha lerendezik egymás között a rangsort akkor béke lesz, de néha a lejjebb lévő be fog próbálkozni, akkor egy kicsit lehet összekapnak megint, de általában jól meglesznek.
2013. dec. 16. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!