Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van egy 4 hónapos Francia...

Annamari73 kérdése:

Van egy 4 hónapos Francia Bulldog kan kutyusunk. A pofija egyik fele fekete, a másik fele fehér. Nagyon zavaró a fehér felén, a szeme alatt a rozsdabarna könnycsík. Van valami ötletetek, hogyan tudnánk neki eltüntetni? A 2%-os Bórvíz nem használt.

Figyelt kérdés
2013. okt. 30. 18:47
 1/7 anonim ***** válasza:
Ez vam.
2013. okt. 30. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 sippara ***** válasza:
Meddig próbálkoztatok a bórvízzel? Rendszeresen, napi szinten kéne takarítani a ráncokat, akkor ki sem alakulna a barna csík.
2013. okt. 30. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
18%
Jézus, már ne is haragudj de normális vagy?? Egy kutyát eleve a jelleme miatt tartunk, a szeretete miatt vagy bármi, de nem a külleme miatt! Minden kutya egyéniség és aranyos. Az én ízlésem szerint a francia bulldog főleg. Nehogy eltüntesd! Mi lenne ha irritálna az arcodon egy anyajegy és bórvízzel leönteném? Szerintem nem örülnél neki.. Komolyan, nem hiszem el hogy léteznek ilyen kutyások is..
2013. okt. 30. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hoppá kicsit másnak olvastam a könnycsíkot :D 3as válaszoló vagyok. Ne haragudj :)
2013. okt. 30. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Bórvízzel minden nap kellene mosni kiskorától kezdve. Ne adjátok fel, és minden nap mossátok rendületlenül, előbb-utóbb elmúlik :)
2013. okt. 30. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Veszel un szemfehérítőt. Minden nap tisztítás után azzal lekezeled. Elvileg el kell tűnnie a barna csíknak. Utána pedig nem fog bebarnulni. De ez napi kezelést igényel.
2013. okt. 30. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A Fressnaphban árulnak könnyfolt ellen valamilyen oldatot, 1000-2000 ft körül van:)
2014. júl. 23. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!