Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Ki az a Jesse Drent? Én miért...

Ki az a Jesse Drent? Én miért olyan híres?

Figyelt kérdés
Azt látom hoyg valami szabadídomító szerü ( bocsánat ha nem csak nem értek ehez)
2014. jan. 2. 23:15
 1/7 anonim ***** válasza:
77%
Ő is csak (elnézést, ezt a három szót nem akartam úgy leírni hogy sértő vagy lenéző legyen) egy lovas fiú, aki kiteszi a videóit youtubera, és van egy csomó gyerek aki imádja és mindent tud róla. Igen, szabadidomítós ha jól tudom, bár még csak egy videóját láttam. Én nem vagyok elájulva tőle, de ez magánvélemény.
2014. jan. 2. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen értem azért is tetem fel a kérdést mert nem tudtam hoyg miért iylen felkapott meg pontosan ki is ő mert a Google anyit kihozott róla meg Facebook is
2014. jan. 2. 23:45
 3/7 anonim ***** válasza:
Ő egy lóidomító, betanító. Hollandiában él, és egy nővel (Eva Roemeraat) együtt vezetnek egy farmot, ahol lovakat tanítanak be természetes kiképzéssel. Versenyeken is indul Andorra nevű lovával. Ez itt a hivatalos oldaluk: [link]
2014. jan. 3. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Megnéztem néhány videóját vmi fantasztikus.

Nagyon helyes és ahogy szőrén lovagol (ugrat ágaskodik alatta vágtat és minden) gyönyörű.

Nagyon ügyes.

2 kérdés:

Azt olvastam a lónak nem nagyon tesz jót ha szőrén lovagolják akkor ez most árt neki?

Mi az a szabadidomítás nagyjából miből áll?

Légyszí' ne szóljatok le mert nekem tetszik és jónak tartom de sztem ügyes.

2014. jan. 3. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem szabadidomítók, trick trainerek.

Van különbség, míg a szabadidomítók természetes lókiképző alapokra fektetnek, addig a trick trainerek,trükköket tanítanak be jutalomfalattal. Ez nem megbélyegzés feléjük ezt ők maguk is így gondolják.

2014. jan. 3. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Hát, én eddig nem hallottam róla, de tetszik, amit csinál, csak jó lenne olyan videókat is látni, amin kizárólag dolgoznak a lovakkal és nem a szentimentalizmus teszi ki a videó kétharmadát.


Nagyra értékelem, hogy bár szabadon is dolgoznak a lovakkal, érdekes mód nekik nem fáj nyerget tenni a ló hátára, zablát a szájába, vagy legalábbis kantárt a fejére, tudják normálisan használni, és nem állnak bele a ló puszta hátába, mint sok szabaidomító... A lovak szépen dolgoznak, egyensúlyban vannak, össze tudják őket szedni, tudnak értelmes munkát végezni. Ha jól értem a trükkök tanításához klikkert használnak, ami egy nagyon jó dolog, gondolkodásra készteti az állatokat és a lovak nem követelőznek a jutalomfalatért. Szerintem egyébként a szabadidomítók is jutalomfalattal dolgoznak és az is show (trükk - szerintem ez ugyan az) lovaglás. Sőt, amit az itthoniak nyomnak, abban sokkal több a show elem és kevesebb a hasznos lovas alatti munka.


Mondjuk nekem jobban tetszik ahogy a lány dolgozik a haflingival, ők előrébb járnak, de hát ez a srác még csak 19 éves.

2014. jan. 4. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ennyi év után sincs annyi bizalma a lovai felé,hogy ne keljen non-stop tömni őket ?!

http://www.youtube.com/watch?v=4W1sMW30-XU Azt elhiszem,hogy egyes feladatoknál kell a pozitív megerősítés,meg kezdetben jó...

2014. jan. 4. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!