Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Körülbelül mennyibe kerülne...

Körülbelül mennyibe kerülne egy ilyen ló (többi lent)?

Figyelt kérdés
pl valamilyen keverék herélt vagy kanca úgy 6-12 éves nem különösebb versenyképességgel mint hobbiló
2014. jan. 16. 17:35
 1/9 anonim ***** válasza:
31%
Keverék ,azaz lovak világában a félvér. Egy átlagos ,egészséges félvér,ami hobbira való már van 180-200 ezerért.
2014. jan. 16. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Stabil és biztos tudással inkább 300 körül van, ha még egészséges is... Felszereléssel 3-400 környéke, az biztosabb, 180 környékén már gyanús, ott általában pályáról jött telivérek vannak, vagy ímmel-ámmal belovagolt, esetleg rossz szokással, vagy ilyen-olyan betegséggel, sérüléssel rendelkező lovak. Az igazán jó lóhoz ilyen árfekvésben már nagyon észnél kell lenni, bár akadhatnak remek lovak például kupencél is (náluk általában olcsóak is), stb.
2014. jan. 16. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Én most vagyok túl a lóvásárláson, igaz, fiatalabbat kerestem, de 300 alatt nagyon gyenge volt a felhozatal. Vagy nyers volt a ló, vagy az egészségével volt gond, vagy nem voltak papírjai, vagy úgy nézett ki, mint egy kecske. És akkor még nem beszéltünk a képzettségről, a temperamentumról, hogy milyen helyen volt a ló, a szimpátiáról...

A telivér az, amit ilyen árban meg lehet kapni, csak jól meg kell nézni, hogy honnan vesz az ember és hogy mit.

2014. jan. 16. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Valetta, megkérdezhetem, hogy végül milyen lószágra esett a döntés?:)
2014. jan. 16. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Televér lett. :) Nagyon jó helyről.
2014. jan. 16. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én is most vettem lovat. Egy fiatal kancát találtam, kiváló lábakkal, végtelen értelmes és okos fejjel, jól képzett, a szépséghibája, hogy nullás. Őt 270E-ért vettem, amibe kaptam még egy kantárt és egy martingált. Én nagyon örülök, hogy ő lett, mondjuk bele fog kerülni kb. 40E-be mire lepapírozom, de ha nem csinálom meg, akkor sincs semmi alapvetően...
2014. jan. 17. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
94%

Most hirdetnek facebookon egy 5 éves sárga kancát, alapszintű belovagoltsággal (ügetős képen szépen szárra támaszkodott) 200 ezerért.


Télen/tél végén kissé lemennek a lóárak, mert drágább a takarmány, mint nyáron. Ilyenkor 200-250 ezer körül is kifoghatsz egy korrekt lovat, melynek a papírjai is rendben vannak.

2014. jan. 17. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek! egyenlőre még nem vennék lovat csak majd a későbbiekben de akkor biztos csak hogy tudjam hogy mire kell számítani! :D mennek a zöldkezek!
2014. jan. 17. 14:09
 9/9 anonim ***** válasza:
Jelekh, lehet többe is lesz, mint 40e. Én is most csináltatom neki, ez enyém ugyan csődör, de ez itt valamelyest lényegtelen. Még csak a vérvételen vagyunk túl, meg a papírok már fent vannak az irodában, de most majd jön a felügyelő (csbj megvan a lovamnak, de "most már" kötelező leellenőriztetni, hogy rakjunk még pénzt az állam zsebébe...) és már egy 20-asnál járunk. :)
2014. jan. 18. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!