Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Jó lovaglócipőnek olyan...

Jó lovaglócipőnek olyan aminek belül van a cipzárja, de egyébként külsőleg hasonlít rá?

Figyelt kérdés

2014. jan. 29. 19:32
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:

pl:

[link]

vagy tudtok eladó olcsó bőr vagy műbőr lovagló csizmát, kérlek weblap/oldal címeket ne írjatok, mert már én is nézegettem, esetleg konkrét képcímet :)

2014. jan. 29. 19:36
 2/16 anonim ***** válasza:
Nem, nem. A belül cipzár a te lábadat és a ló oldalát is fel fogja törni.
2014. jan. 29. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

láttam olyan csizmákat, amik lovaglócsizmának voltak hirdetve, és belül volt a cipzárjuk

illetve mostanában nagyon sok olyan csizmáz látok ami ugyan úgy néz ki mint egy lovagló csizma, esetleg kis eltéréssel, de belül volt a cipzárja :(

2014. jan. 31. 14:40
 4/16 A kérdező kommentje:
bocsi csizmát akartam fent írni :(
2014. jan. 31. 14:40
 5/16 anonim ***** válasza:
Valóban nem szabad belső cipzárasat venni a fent írtak miatt. 6-8 ezerért már újonnan is találsz lovaglócipőt.
2014. jan. 31. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

de nem szeretnék gumi lovaglócsizmát, nem cipőt, az van

csizmát nem lehet ennyiért venni, csak gumit,azt meg minek?

2014. jan. 31. 19:31
 7/16 anonim ***** válasza:

Hát, ha gumit minek, akkor ilyen "bőr"csizmát is minek? Ez egy divatcsizma, semeddig se bírná. A lovas cipője azért jelentős használat alatt van a "sarok le" meg a csizmával adott segítségek miatt. Nézz meg bármely 1 évig használt lovas bőrcipőt vagy csizmát: óriási ráncok vannak rajta ott, ahol folyamatosan hajlik. És az ~3mm vastag tiszta bőr általában! Ez a semmi kis csizma szanaszéjjel szakadna ennyi terhelés alatt.

A gumi legalább funkcionális.

És akkor a cipzárt ugye még nem is említettük. Én nem ajánlanám, hogy megvegyél ilyet, inkább gyűjts tisztességes csizmára szerintem.

2014. jan. 31. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Most komolyan?

Sohase vegyél belül cipzárasat. Amit meg felraktál képet az nem lovaglócsizma ilyen sarokkal. Ami nekem van az ez: [link] nekem mar majdnem 1/2 éve meg van, és nagyon jól bírja:)

2014. febr. 1. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

igen tudom, hogy amit felraktam, az nem lovagló csizma.

és a gumit, meg azért írtam, hogy minek, mert általában trágyázáshoz használják, szoktak benne lovagolni is, de állítólag elég kényelmetlen, nekem nincsen szükségem gumi lovaglócsizmára, van bőr lovaglócipőm, de majd később ha lehet szeretnék csizmát is (NEM GUMIT)

2014. febr. 1. 20:10
 10/16 anonim ***** válasza:
Nekem sincs kimondottan lovagló csizmám, sajnos mindkét lábamon van egy-egy plusz csont, így a szűk lovaglócsizma felejtős...azért nem ajánlatos a belül cipzáras, mert elnyomja a te lábadat, illetve a cipzár összekaristolja a nyerget is...én évente egyszer ki szoktam menni Romániába, a Fekete tavi vásárra, ott veszem az összes lábbelim (meg egy rakás lószerszámot is). Lehet használtat is, és ujjat is találni...márkásat is és nonémeset is, 2500-4500 Ft körül, akár bőrt...van belül vagy kívül cipzáras...van kimondottan lovaglós, de van néptáncos, és van divatlábbeli...olyan ez a hely, mint egy többhektáros turkáló, na ott nézz szét! Szerintem tuti fogsz tudni találni magadra jót! Akár pontosan olyat, amit a nagylovasban megvennél 17e-ért, kint 4,5 ezer...én az én ott vett csizmámat már több mint éve vettem, kitakarítva/kibokszolva vetekszik az újjal :-)
2014. febr. 9. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!