Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Kinek milyen az álomcicája...

Kinek milyen az álomcicája külsőleg/belsőleg?

Figyelt kérdés
És milyen a cicád (ha van)?
2011. dec. 28. 15:04
1 2
 1/14 anonim válasza:

Hmmm... :)

Nos az "álomcica" számomra egy nagy, vastagcsontú, lusta, barátságos cicó, félhosszú-szőrű és felvidít, boldoggá tesz a jelenlétével. A mintája nekem nem lényeg, és nem kell fajtisztának sem lennie.


A mi kis cicónk még kölyök, félhosszú-szőrű, foltos kis manó, akire a legtöbb jellemző leszámítva hogy iszonyatosa játékos és aktív. De egy kis angyal, ha elfáradt... :D (persze játékosan is az csak úgy egy eszelős. :D) ^^


Neked? :)

2011. dec. 28. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Álomcica! Hát ez nagyon aranyos!

Nekem olyan az álomcicám, mint az enyém:


sárga perzsa, macifejű, jó nagy dögönyöznivaló szőrös, okos, szófogadó, teli szeretettel és hűséggel, dorombolós, bújós, gyönyörű pofival

2011. dec. 28. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Nekem is az sajátom az álomcicám, egy 6 hónapos, hosszú szőrű maine coon féle vörös színű rossz kisfiú! :) Gyönyörű szép, és nagyon játékos, eleven macska. A Ti cicáitok is édik lehetnek!

Köszönöm a válaszokat!

2011. dec. 28. 15:33
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Az álom cicám? Külső, belső tulajdonság nem számít, csak egy lenne a lényeg: soha ne legyen semmi baja, ne legyen beteg. Sajna ez megmarad álomnak.

Az én cicám most 10 éves és még nem telt el úgy egy hónap, hogy ne vittük volna orvoshoz. Kinti-benti cica, ahogy a kedve tartja. Volt, hogy ráugrott az asztalra, a szélére és ezzel a lendülette magára is borította. Tele zúzódásokkal és egy melső lábi csontrepedéssel rohantunk az orvoshoz. Nem egy vékony cica. Egyszer nem fért át a kerítésen és beragadt a drótba. Nyaki sebek, orvos. A legutóbb (pár hete) úgy jött haza, hogy ömlött a vér a szájából. Azonnal orvos, altatás, műtét, seb összevarrás. Valószínűleg elharapta a nyelvét. Azért szeretem, de egy kis gumiketrecben lenne a helye, lekötözve.

2011. dec. 28. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Szegény cicád (na meg szegény Te), remélem ezentúl szerencsésebb szériában lesztek!
2011. dec. 28. 23:20
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Az álomcicám? Ha macska, akkor mindenféle jöhet. 20 cicám van, sziámi és egyszerű házi macska is. Közülük voltak akiket kidobtak (láttuk ahogy autóból kidobták, vagy egy zsákban is találtunk már cicát, valaki pedig csak egyszerűen betette a kertünkbe, a szomszéd elköltözött és a kandúrját meg ott hagyta csak úgy, stb.). Nekem ők az álomcicáim, mert mindegyiknek van valami szerethető tulajdonsága. A sziámi cicusom úgy bújt hozzám, amikor sírtam. Mindig utánam szaladt és nem engedte, hogy őt ott hagyjam. Igazi társam és barátom volt. Hosszú lenne felsorolni mindegyiket, de jobb macskákat keresve sem találhatnék. Nekem Ők a legszebb, legokosabb, legszeretnivalóbb macskák, és nem adnám őket semmiért! Kicsit már sokan vannak, de az élet így hozta, és a többi állat mellett ők is elférnek.
2011. dec. 28. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Olyan, mint Artúr, a cicám.

Kávészínű, cirmos,bújós, dorombolós és nagyon jól nevelt, vagyis, mikor eszem, nem kunyerál és nem lopkod.

2011. dec. 29. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Nekem az álommacska nem az ami nekem van...


Egyszer simogattam bújt hozzám aztán egyszer paff... Karommal foggal neki a karomnak! Még mindig meg van a nyoma... Az én macskám egy lusta dagadt aki nem szeret csak a kajáért jön. TÉNYLEG SENKIT SEM SZERET.


Az én álomcicum egy szép foltos perzsa

2012. jan. 1. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Az én álomcicám egy havannai barna cica lenne, csak az a baj, hogy Európában nem nagyon van, még Amerikában sem. Legyen nyugodt, doromboló, de játékos :)Nekem egyébként két cicám van:

Ramses alias 'reinkarnáció'. Azért tartjuk annak, mert 2010. Szentestéjén pusztult el Pogi, az édestestvére, ugyan olyanok voltak, hamuszürke mind kettő. Nagyon sirattam szegényt, még most is, ha eszembe jut. Fél évre rá jött Ramses. Azt mondtam, nekem nem kell másik cica, de amint megláttam, beleszerettem. Azóta is velünk él, de féltem a Szentestétől..:|

A másik cicám Horus, egy utcacica, ő is nyáron érkezett hozzánk, a szomszéd néni megsajnálta, hogy már hetek óta kövekkel dobálják, ezért befogadta, de tudta, hogy imádom a cicákat, ezért nekünk adta. Azóta ez a két dagadék nálunk él. :)))) Akad bőven vetélytársuk, de elzavarom. :'D

Az én két kandúrom <3

[link] ő Horus

Ő pedig Ramses:

[link]


egyébként Ramses bombay-félperzsa keverék(gyönyörűek a szülők is) Horus pedig házicica :)

2012. jan. 1. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
de az én cicáim már valóra vált álmok *-* Ramses maga az álom, egy csoda. Horus-nak pedig azért örülök, mert befogadhattam az utcáról :)
2012. jan. 1. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!