Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Valaki kifejtené nekem a...

Valaki kifejtené nekem a többcélú nyereg miért is az?

Figyelt kérdés
:D nagyon sok helyen látom de én sima univosnak nézném :)

2014. febr. 1. 17:32
 1/7 anonim ***** válasza:

Mert az. :)

Maga az univerzális azt jelenti, hogy több célra is megfelel, átmenet a díj és az ugró fazon között.

2014. febr. 1. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
jha értem :) köszii :)
2014. febr. 1. 17:47
 3/7 anonim ***** válasza:
Amúgy meg olyan, mint a négy évszak gumi a kocsin. Állítólag mindenre jó, igazából semmire.
2014. febr. 2. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
ezt miért is mondod?
2014. febr. 2. 22:29
 5/7 anonim ***** válasza:
Mert az átlag univerzális nyergek tényleg max. hobbilovaglásra valók. Elvileg azért univerzális, mert alkalmas díjlovaglásra is, ugróra is, de igazán díjlovagolni se jó meg ugrani se jó.
2014. febr. 3. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Univerzális nyergem van :) Ha magasabb szinten szeretnél díjlovagolni és még magasabban ugrani akkor tényleg nem ajánlott.Viszont ha ugrani max 130-150centiig ugrasz nem versenyszerűen akkor még jó :) Díjlovaglás részét nem nagyon tudom mert még nem ültem soha díjlovagló nyeregbe így nem tudom megkülönböztetni :) és amúgy ezek általában kényelmesek és túrázni is jók :)
2014. febr. 9. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
többfajta nyergem van, többfajta használatra :)
2014. febr. 9. 16:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!