Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Lovardát keresek Budapesten...

Brs kérdése:

Lovardát keresek Budapesten és közelében. Főleg a díjugratás a fontos. Megtudnátok írni ti hova jártok és mit ajánlotok?

Figyelt kérdés

2014. febr. 2. 14:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Piliscséven (Bptől 30 km) van Szotyori Nagy Kristófnak lovardája. Ő úgy edz, hogy ott tartod a lovadat, de mivel az ország legjobb ugrólovasa, ezért megéri :)
2014. febr. 2. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
köszi, csak az a gond hogy nincs lovam :(
2014. febr. 2. 17:22
 3/12 anonim ***** válasza:

Seholsziget Élménypark, Sólyomszem lovarda Nőtincs!

Budapesttől csak 45 percre! Itt egy link:

[link]

2014. febr. 2. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Az már 90 perc,plusz forgalom,plusz autó amortizációs díj a rossz út miatt és én úgy hallottam 13 éves gyerek "tanít"..hát ennél van közelebb és talán az is lehet jó.
2014. febr. 6. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!


Ajánlom szíves figyelmedbe az érdi Lovas SE lovardát. Nagyon igényes lovarda, szakképzett lovakkal, pónikkal, rendes, megbízható, jófej edzőkkel. Kapsz egy lovat, ami úgynevezetten egész végig a salyát lovad lesz, s vele fogsz mindig edzeni, versenyezni. Azt a lovat kapod amelyikkel a legjobban kijössz, s az oktató is látja, hogy jól bírsz vele. Mindenki a megfelelő lovat kapja. Az oktatás nagyon jó, ha előbb ott vagy a lovardában akkor bemehetsz nyugodtan a lovad boxába, felszerszámozhatod, s ha megjött az edző akkor bemehetsz a karámba, vagy a fedeles lovardába s ott bemelegíthetsz. Az órák nagyon jók, gyakran járunk versenyekre, s ha sokat jársz oda, akkor nagyon nagyokat is ugrathatsz. (100-120 cm) Az ugróedzések jók, és 2 órásak.;)


Ajánlom a lovardát, ha szeretnél "egy salyát lovat", akin versenyezhetsz, ápolhatod. A hangulat jó, a közösség...hm... Vannak kedves személyek, de egy két bunkó lány van ott, amúgy szívesen barátkoznak az újakkal.


[link]

2014. febr. 7. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
A lovarda a nevéből adódóan Érden található, Budapestől 10 km-re helyezkedik el. Nagyon nehéz oda találni, s a környezet megvallom nagyon nem szép, de a lovarda annál inkább rendezetteb.;)
2014. febr. 7. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Uhhh... Ez nagyon tetszik!!! Köszönöm!! Azt még megkérdezhetem, hogy te hol laksz/vagyis honnan és hogy jutsz el oda???
2014. febr. 8. 13:47
 8/12 anonim ***** válasza:
Én Budapestről járok oda, pontosabban 6. kerület, szóval, Budapest közepe körübelül. Olyan 30 perc alatt kiérünk.:)
2014. febr. 8. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Émivel jutsz le oda?? Én pont a déli pályaudvarhoz közel lakom de azt hallottam h hentköznap necces lejutmni oda :( te hogy oldod meg??? kocsi???
2014. febr. 9. 00:47
 10/12 anonim ***** válasza:
Igen, mi autóval megyünk.
2014. febr. 9. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!