Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Tudtok mondani olyan filmet...

Tudtok mondani olyan filmet vagy videót, amiben végig lehet követni egy verseny menetét? (többi lent)

Figyelt kérdés

Megérkezéstől kéne, hogy hova teszed a lovakat, regisztáció, verseny, eredményhirdetés és ehez hasonló

lovaglok, de még versenyen nem voltam és nagyon érdekel egy verseny menete :)

mondjuk egy nemes vagy rangos verseny :)



2014. jan. 28. 19:12
 1/5 anonim ***** válasza:

attól függ milyen szakágban... de a filmekben nem a valóságot látod legtöbbször.

De pl vak vágta a jövöbe -dijlovaglás

A vágta- galopp

meg van ugrásos is, de az nem jut eszembe most

2014. jan. 28. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kérlek szépen a vak vágta a jövőbe című filmnek az ég világon semmit ne higgy el. Az egész dolog, ahogy ott a verseny menete van, borzalmasan van megcsinálva, egyáltalán nem realisztikus..
2014. jan. 28. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ne filmeket nézz, hanem menj el nézőkét egy igazi versenyre. Még jobb, ha úgy tudsz menni, hogy egy versenyző kísérőjeként. De akkor sincs baj, ha nincs ilyen ismerősöd. Versenyt bárki megnézhet, ugróban, militaryban még a lovak bokszaihoz is oda tudsz menni (lehet hogy a többi szakágban is, azt nem tudom), szétnézhetsz, kis szerencsével még szóba is tudsz elegyedni pár lovassal, abból sokat tanulhatsz.
2014. jan. 29. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

a díjugratás érdekel

sajnos nem nagyon van lehetőségem elmenni megnézni versenyt

1 nem tudok róla

2 ha fizetni kell a belépésért, sajnos szint ki van zárva a budapesten lévő, ami most vol az is elég drága :(

2014. jan. 29. 15:08
 5/5 A kérdező kommentje:

díjugratásosról

én ezt a filmet láttam

HOldtán és pepita

(youtubon)

ez mennyire igaz? a végefelé van a verseny :)

2014. jan. 29. 15:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!