Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Vannak itt olyanok akik nem...

Vannak itt olyanok akik nem lovagolnak hanem más lovasportot sportoltok? Pl:fogathajtás . Vagy esetleg lovakkal foglalkoztak a mindennap akkor mit csináltok?

Figyelt kérdés
Tudom kicsit értelmetlen de úgy értem ,hogy . Mivel foglalkoztok ? A lovakon belül ?
2014. febr. 3. 19:54
 1/9 anonim ***** válasza:
Én lovagolok, de a változatosság jegyében néha befogom a lovam. Csak talajmunkát végzek, ugrani nem ugrok, idomítás és terep van a palettán leginkább, esetleg futószár, néha kézen idomítás, de abban még van hova fejlődni.
2014. febr. 3. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
ha a ló hátán való sportokat leszámítjuk én fogatot hajtok és idomítok :) de tenyészetem is van!
2014. febr. 3. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
És milyen lovakat hajtól ?
2014. febr. 4. 13:10
 4/9 anonim ***** válasza:
második vagyok! nekem a fogatba gyönyörű két szép erős foltos póni megy! maraton kocsit húznak. de van arab félvérem ami többször is nyert már egyes kocsival fogathajtó versenyen. de magyar félvérem is nagyon szépen húz kocsit!
2014. febr. 5. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
biztosan nagyon szépek . az arabok ( félvérek is ) amúgy is nagyon gyönyörűek .
2014. febr. 17. 21:17
 6/9 anonim ***** válasza:
igazából, nem is fajtára vettem meg :) egy nagyon hozzáértő embertől vettem, és a ló is nagyon képzett de ami nekem a szempont volt hogy kedves legyen, nem számít milyen marmagas színű nemű :)
2014. febr. 17. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
én is így vagyok vele . Az a lényeg ,hogy egy ló kedves legyen és tiszta szívű . Na meg persze nyugodt a többi nem számít . Bár én a tüzes lovakat is szeretem .
2014. febr. 22. 15:58
 8/9 anonim ***** válasza:
Hát én egyszer sajnos jártam úgy, hogy benyugtatózott lovat vettem meg! De így kell szeretni, talán ő nem is tehet róla!
2014. febr. 22. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Hát az sz@r .
2014. febr. 24. 12:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!