Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Van lehetőség Szabolcs-Szatmár...

Van lehetőség Szabolcs-Szatmár-Bereg megyében lovasoktatónak/edzőnek tanulni?

Figyelt kérdés
2014. febr. 7. 20:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Itt a megyében nem tudok róla,asszem itt Nyíregyen nem lehet.Magyarul nem hiszem.Én is kerestem,de nem.
2014. febr. 7. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
És hol lehet hozzá a legközelebb? Pestig nem mennék el, max Debrecenig. Esetleg levelező? Lovastúra-vezetőivel lehet oktatni/lovagoltatni?
2014. febr. 7. 21:24
 3/4 anonim ***** válasza:

Lovastúravezetőivel már oktathatsz és úgy tudom Kecskeméten van olyan "iskola", ahol lehet levelezőin.

Egyébként megkérdezhetem, hogy mi visz rá ekkora "marhaságra"?:D

2014. febr. 8. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem tudom miért tartod marhaságnak. Van két diplomám, de szeretnék egy lovas végzettséget is, mert ez az életem. És lett volna nem olyan rég lehetőségem ebben dolgozni, de papír kellett hozzá. Hiába tudok lovagolni és tanítottam már egy két ember ez kevés, főleg, hogy törvényileg is papír kell.
2014. febr. 10. 21:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!