Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Egy haflingira milyen nyereg...

Egy haflingira milyen nyereg és kantár kell?

Figyelt kérdés
Méretben. Cobos?
2014. febr. 20. 20:52
 1/8 anonim ***** válasza:

Inkább fullos, max. ütsz rá lyukat.


A nyereggel lehet, hogy bajban leszel, mert valószínűleg elég széles markamrásra lesz szüksége. Talán találsz olyat, amit hasonló testalkatú lovon használtak, vagy ha újonnan vennéd, jó lenne lemérni a markamráját, hogy legalább azzal ne legyen gond.

2014. febr. 20. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Oké, köszi :)
2014. febr. 20. 20:59
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
hal fingot olvastam.
2014. febr. 20. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
XD
2014. febr. 20. 21:29
 5/8 anonim ***** válasza:
52%
mikor rámentem a kérdésre már megijedtem, hogy ilyen baromság lesz! :D egyébként nekem 143 as marmagas elég telt packosra ez a nyereg van (nem tudom milyen árkat.-ra gondolsz ezért olcsóbbat mutatok amit én rá használok) [link] ezt szeretem a legjobban, fehér nyeregalakú alátéttel valami csodásan néz ki rajta! *-* [link] ezt is nagyon ajánlom akár hosszú túrákra is! :)
2014. febr. 20. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
jha és én kantárból cobosat vettem!
2014. febr. 20. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Utolsó: teljesen mindegy, milyen a nyereg, milyen márka, milyen típus, a lényeg, hogy a mérete jó legyen. A jó méret nem merül ki annyiban, hogy nem töri fel a lovat. Vehet rá "éppen jó" nyerget, csak aztán nem kell csodálkozni, hogy miért vannak problémák, kezdve attól, hogy nem fokozza az ügetést, azon át, hogy nem adja fel a hátát egészen a bakolásig meg a "megállíthatatlanságig".
2014. febr. 20. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
csak jóindulatból mutattam ötletet már ne is haragudj, hogy egy termetesebb, magas marú hafira ÉN milyen nyerget használok..
2014. febr. 20. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!