Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Sötét pej lóra szerintetek...

Sötét pej lóra szerintetek barna (sötét ) vagy fekete cuccokat (nyereg, kantár. Stb. ) vegyek?

Figyelt kérdés

2014. febr. 7. 20:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

amelyik neked jobban tetszik, sőt, ha mindkettő megfelel neked, akkor szerencsés helyzetben vagy, mert színtől függetlenül kereshetsz nyerget és ha megtaláltad álmaid (és a ló álmai) nyergét, akkor színben ahhoz passzoló kengyelszíjat, kantárt vehetsz.


(én magam barna párti vagyok, pedig a feketével egyszerűbb, ott a nyereghez bármilyen fekete kengyelszíj, kantár passzol, a barnánál árnyalatot is kell egyeztetni és feketéből eleve nagyobb a választék)

2014. febr. 7. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Most vennék majd egy kentaur ugrónyerget,csak azt nem tudom milyen színű legyen.Eddig nekem a régi nyergem barna volt.

És most azon gondolkozom hogy most fekete vagy barna legyen.:-)

2014. febr. 7. 20:12
 3/12 anonim válasza:

Ne a külsőre menj hanem hogy jó minőségü legyen és kényelmesen ülj benne akár keményebb vágtáknál is:)


A színt a lovak se nézik:))


Persze ezért a rózsaszín furán nézne ki rajta:)

2014. febr. 7. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
ha az eddigi barna volt akkor gondolom a kantárod, kengyelszíjad is barna, én a helyedben nem cserélnék le mindent (én pl más szárat használok télen és nyáron). szóval én a helyedben a barnát választanám, de amelyik neked jobban tetszik, a sötétpej lónak szerintem épp ugyanolyan jól áll a barna, mint a fekete.
2014. febr. 7. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 x) ***** válasza:
Hát ha van pénzed arra, hogy teljes fekete felszerelést vegyél kantárral mindennel, akkor vedd azt. Egyébként is jobb, ha van otthon mindenből kettő. De ha okosabb dolgokra spórolnál akkor tökéletes a barna is. Ha majd esetleg versenyezni is akarsz (mert írtad, hogy ugratsz), akkor talán a fekete az elegánsabb.
2014. febr. 8. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Igazából mindenből újjat kell vennem szóval mindegy ...:)
2014. febr. 8. 16:04
 7/12 anonim ***** válasza:
Nem mindegy a szín? Lehessen használni és lónak, lovasnak egyaránt megfeleljen. Hobbilovagláshoz édesmindegy.
2014. febr. 8. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Nem Hobbilovaglásra lenne.
2014. febr. 9. 13:22
 9/12 anonim ***** válasza:

Gondolom hobby ugri-bugrira. De tényleg a színe és nem a használhatósága a lényeg?

Ne legyen rózsaszín és ennyi. Nem a küllem a lényeg, hanem a használhatóság.

2014. febr. 9. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Én is ebben a dilemmában vagyok! A régi lovamhoz (még mindig megvan) fekete volt minden. Most kaptam egy újat, és nem tudok dönteni. Egyszerűbb lenne, mert fekete már van, lehetne használni ugyanazt mint a másikhoz, viszont a barna is jól áll neki, előző tulajdonosa is azzal lovagolta. Szóval vennék én barnát, de ahhoz akkor nem igen illene a fekete zakó, csizma, pálca, kobak stb... Majd írd meg, te hogyan döntöttél!
2014. febr. 9. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!