Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Horze boltból milyen hevedert...

Horze boltból milyen hevedert ajánlotok? (lent)

Figyelt kérdés
[link] házi díjugrató versenyre, terepre és galoppra is egyaránt kéne, én nagyon hajlok a hasvédős felé.. szerintetek? negatív emberek nem érdekelnek, max lelesznek pontozva :)

2014. febr. 21. 21:15
 1/8 anonim ***** válasza:

attól függ, hogy mennyit és mekkorát ugrasz és a ló olyankor maga alá vágja-e a lábait, ha nem, akkor teljesen felesleges, szerintem a lónak se lehet jó 4x akkora felületen izzadni a hasán, terepre, vagy sima pályázáshoz sem kell.


nekem ilyen van és ez álmaim hevedere, 3 év után (napi használat) most vettem újat belőle, pedig nagy baja még nem volt, de most kezdett csak el kicsit berepedezni, vagyis inkább mély ráncok kezdtek kialakulni benne. teljesen más, mint a többi neoprén heveder, nem olyan, mint a nagylovasos, vagy a decathlonos, sosem törtem fel vele a lovam én ezt nagyon tudom ajánlani! aztán úgy is olyat fogsz venni, ami neked tetszik. nekem a zsinóros vált még be nagyon, de az annyira csúnya, hogy rosszul vagyok tőle, ez legalább nem ronda, egyszerű tisztítani (nem úgy, mint a bőrt)


[link]

2014. febr. 21. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
jhajj, bocsi ilyeneket el is felejtettem írni! de amúgy egy 02re besütött március 18. lesz 12 éves magyar félvérről van szó aki egész eddig lovasbemutatókon vett részt, ugratni én kezdtem vele kb egy éve.. 120ig ugrik lovas nélkül meg persze ki a karámból néha._. .:Dddd :\ és mivel eddig csak úgy ugrott, hogy pl tűz fölött eléggé magafölé kapja a lábiját.. egyzser már meg is sértette a patkó! Köszönöm megfogom nézni ezt is! :)
2014. febr. 21. 21:44
 3/8 anonim ***** válasza:

Nekem ilyenem van, mint amit az első válaszoló linkelt, csak a nagylovasban vettem fele annyiért :)

És 2,5 év, heti 6 napi munka után semmi baja.

Ha viszont indokolt, akkor neked lehet, hogy ugráshoz nem árt egy hasvédőset beszerezned, vagy csak külön egy hasvédőt.

2014. febr. 22. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
a nagylovasos az nem ilyen, ezért írtam külön, hogy nem ugyanaz (bár képen ugyanúgy néz ki, élőben azonnal látni a különbséget). a nagylovasos anyaga inkább szivacs szerű, vizesen selymes, habos az egész, ez kicsit sprődebb, durvább, keményebb anyag.
2014. febr. 22. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
körülfogok nézni! :) köszönöm.
2014. febr. 22. 13:25
 6/8 anonim ***** válasza:

Ha már volt, hogy megsértette a patkó, akkor kell a hasvédő. Talán elég a kishasvédős: [link]

Lehet, hogy érdemesebb a nagyhasvédőset venni, ebből 2 féle van, csak az egyik sokkal drágább:

[link]

[link]

Én amikor veszek a packóknak cuccot, belegondolok, hogy ha a helyükben lennék, melyik lenne az ideálisabb. Ebben az estben biztos nem lenne jó, ha ves patkóval rúgnám a hasamat, ami nem kis erő! :D


E.

2014. febr. 25. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Már megvettem! Én a drága és az olcsóbb hasvédős között nem sok különbséget látok és mivel többet hobbi szinten évi 10 versenyen kéne kb ugratni ill nyílt edzéseken, nagyon szeretjük! :)
2014. febr. 25. 21:18
 8/8 anonim ***** válasza:

Örülök :)


E.

2014. márc. 19. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!