Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Melyik a legjobb ló?

Melyik a legjobb ló?

Figyelt kérdés

3-at néztem, ezek közül majd eldöntöm melyik tetszik és megnézem.


1: [link]


2: [link]


3: [link]


4: [link]


Első ló lenne, lehet h ezek itt nem a legjobb választás ://


2014. febr. 21. 21:51
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Ezek alapján az 5 éves herélt telivér tűnik a legjobbnak.
2014. febr. 22. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Csak egy jó tanács. Szarvasról, Békéscsabáról ne vegyél lovat. Én beleestem ebbe a hibába, hogy elmentem kettőt megnézni, katasztrófa volt. Mindkettőt magánszemély(!) hirdette, más-más néven, az egyik családi ló, a másik B1-re felkészítve. Mikor az elsőhöz odaértünk egyből láttuk, hogy kupec, egy kidől-bedől tanyán volt még vagy 8 ló társaságában, na mondom menjünk innen, közben hívtam a másik tulajt, hogy akkor mennénk nézni a lovat, kiderült, hogy ugyanaz a kupec volt, más névvel más számmal... Korábban azért nem bukott ki, mert pár nap eltéréssel egyeztettem az időpontot. És még csodálkoznak a cigók, hogy ilyen negatív a megítélésük, ottt verik át az embert, ahol tudják...
2014. febr. 22. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Azért nem mindenki kupec Békés megyében... de tény, hogy sajnos nagyon sokan vannak, miattuk is nehéz innen lovat eladni. Nekem jó lovam van, békési vagyok, nehogy már ha egyszer el kell adnom, azért ne kelljen senkinek, mert sok a kupec errefelé.


A hirdetésen is látszik ám, hogyan van a ló tartva, milyen a gazdája, mit csinál a ló a fotón, milyenek a felszerelések, stb. Jól körül kell járni a hirdetést, a fotókra, a telefonszámra rákeresni, illeve a telefonban is érezhető, ha egy műveletlen, magyarul alig tudó eladó hirdeti azt a bizonyos hiper-szuper, kiváló lovat, aminek semmi hibája nincsen. Nem érdemes rájuk időt pazarolni, akinek sok van, az menjen, de első lovat vásárló hobbilovasnak semmiképp nem javasolt komolyan venni egy kupecet. Azért érdemes ilyet is látni, személyesen megtapasztalni, de tény, hogy sok jóra senki ne számítson.

2014. febr. 22. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!