Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Lesz baja a lónak, ha sokat...

Lesz baja a lónak, ha sokat van rajta ínvédő?

Figyelt kérdés
Mostanáig éjjel nappal boxban volt a lovam, most tudtam karámozást biztosítani neki, napi 4 órát van kint, viszont nagyon sáros a karám, ő meg úgy örül, hogy kimehet, hogy folyton rohangál bent, félek, hogy szétveri a lábait. Ma volt kint először, ínvédőt tettem rá, de az első héten még biztos ilyen lesz, addig kéne minden nap ínvédőt tenni, hogy védje a lábait. Kb 10 percet rohan, aztán fél órát áll, aztán megint rohan egyet. Ha így négy órára rajtahagyom az ínvédőt minden nap kb egy hétig, attól lesz valami baja?
2014. febr. 23. 16:03
 1/4 anonim válasza:
Nem lesz tőle semmi baja max beleizzad
2014. febr. 23. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem se árt neki. Az ínvédőt nem tudod túlhúzni, csak feltépőzárazod, és csókolom. Illetve ha nem támaszosat használsz, akkor a terhelést se veszi át, és nem gyengül el a lába. Meg szerintem egy hét alatt amúgy se lesz baja semmitől, kivéve, ha agyonszorítod fáslival, de hát nem ez a helyzet :)
2014. febr. 23. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A fásli az, ami azt mondják hogy árt, ha túl sokat van rajta.:)
2014. febr. 23. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Jó, köszönöm, akkor ráteszem az első héten. Nem íntámaszos, szóval nem kíméli a lábát, csak megvédi attól, hogy a rohangálás meg a csúszkálás közben nehogy megsértse magát.
2014. febr. 23. 19:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!