Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Hol lehet jó minőségű kantárt...

Hol lehet jó minőségű kantárt kapni elérhető áron?

Figyelt kérdés
Kantárt szeretnék venni, de olyat, ami tényleg jó minőségű, puha bőrből van. Kombinált orrzóval szeretném leginkább, de más is lehet. Színe fekete. A papír vékony, hamar tönkremenős dolgokat kerülném, de nagyon drágát se szeretnék, mert nálam hamar lestrapálódik, meg elszakad, mert nem egyszerű eset a lovacska. Most is azért keresek, mert az előzőt tönkretette.
2014. febr. 23. 19:28
 1/8 A kérdező kommentje:
[link] Ezt néztem pl, de nem tudom, milyen minőségű, csak akkor utaznék el a horzéig, ha tudom, hogy jó.
2014. febr. 23. 19:33
 2/8 anonim ***** válasza:

Valószínűleg nem fog tetszeni az ötletem, de azért megosztom veled.

Én a Nagylovasban vettem kantárt két éve. Az 5000 ft-osat, van cobos meg fullos belőle, ír orrfékkel van, segédorrszíjjal ugye, gurtnis szárral.

Az óta is azt használom heti 5 alkalommal. Egy helyen beleakadtam valamibe, ott egy kicsit meg van kopva, lejött a festék róla, de semmi más baja nincs.

2014. febr. 23. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Megnézhetem azt is, köszi! Minden érdekel. Csak érzékeny a bőre kicsit, könnyen kikopik a szőre, ha rossz bőrből van a kantár, de sokat nem akarok rá költeni, mert úgyis szétszedi hamar. A Nagylovashoz közel lakok, úgyhogy körbe tudok nézni. :)
2014. febr. 23. 20:49
 4/8 anonim ***** válasza:
nekem is a nagylovasos 5000 FT-os van, már nyúzzuk egy ideje, semmi baja :) jó bőrből van, nem dörzsöli ki a pacit. :) amúgy horze bőr termékeiről csak rosszakat hallottam, bár saját tapasztalatom nics velük.
2014. febr. 23. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
valószínű ugyanarról a kantárról beszélek mint az előttem szólók, én is a nagy lovasba vettem, viszont horze-ba is van most egy bizonyos z termék és azon bellül egy daily kantár 2 hete vettem nagyon erős viszont kényelmes puha, de fouganza termékeket is megnézném helyedben mert ott is sokat vásárolok 3 kantárom onnan van márkát nem tudok bocsi de azok már 5 éve napi használatba vannak versenyen is :)
2014. febr. 23. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Még egy szavazat at ötezer Ft-os nagylovasosra. Minden lovamnak olyan van. :-)
2014. febr. 24. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem is az 5000-es nagy lovasos van, rendszeres ápolás mellett évek óta nyüstölöm :)
2014. febr. 24. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én inkább veszek 1x egy jó kantárat. Az én pacimat még a bélelt kantár is dörzsöli, úgyhogy hosszadalmas keresés után találtam meg a mostani kantárát. Ráadásul a póni kantár kicsi volt rá, a cob pedig nagy. A Tanita lovasboltjában találtam egy kisebb cobos kantárat, extra puha bőrből és nagyon erős. Sajnos nem a legolcsóbb árkategória, de nem is volt olyan drága. Talán 18 000 Ft volt. Viszont, ha nem ilyen érzékeny a packó, akkor mehet rá sokkal szolidabb kantár is, ami 10 000 Ft-tal kevesebbe kerül. Sajnos a nagylovassal nincs tapasztalatom, de ezek szerint egész jó! :)


E.

2014. febr. 25. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!