Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mi a véleményetek erről a lóról?

Mi a véleményetek erről a lóról?

Figyelt kérdés
[link]

2014. febr. 27. 18:01
 1/8 anonim ***** válasza:
Hobbilovat, iskolalovat egymillióért? Ezt ők sem gondolhatják komolyan. Itt csak a személyes látogatás után lehet okosat mondani, ha van lehetőséged, akkor nézd meg, próbáld ki, ha tényleg csak egy hobbiló jó származással akkor nem adnék érte ennyit, ha rendesen be van lovagolva, és tud felmutatni valamit valamelyik szakágban, akkor reális az ár.
2014. febr. 27. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha nincsen semmilyen sérülése,akkor azért már így képről is többnek látszik egy átlag hobbilónál..
2014. febr. 27. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Én nem értem ezeket a mai lóárakat... 200ért kupectől veszel 0-ásat, 4-500ért már akad aminek papírja is van, esetleg még be is van rendesen lovagolva, amelyik meg már látott egy 1m-es akadályt már 7-800 ezertől indul.

Én egy korrektül belovagolt lóért sokkalom az 1 milliót attól függetlenül, hogy sportló.

Amúgy nem tűnik rossz lovacskának, ki kell próbálni, hogy mit tud.

2014. febr. 27. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Elég sokért mennek mostanában a lovak (vagy legalábbis hirdetik őket). 2-3 éve 300 körül már korrekten belovagolt lovakat lehetett kapni, lovas, akadály feletti fotókkal, videókkal, stb.


Mivel nem tudjuk, mit tud a ló, így nem tudjuk, miért kérnek érte ennyit. Fel kell őket hívni és megkérdezni. Az is elképzelhető, hogy az eladó komolyan veszi a hobbiló fogalmát és tényleg jól képzett, bombabiztos, tapasztalt jószág. Akinek ennyi pénze van lóra, azt úgysem egy hosszú leírás fog meggyőzni a vásárlásról.

2014. febr. 27. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Gyönyörű ló, és olyannak tűnik, aki nem csak hobbira jó.

Ha neked csak hobbira kéne, akkor érdemes lenne kevésbé "puccos" jószágokat is nézni, vagyis ami olcsóbb.

2014. márc. 2. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 makaroni100 ***** válasza:
Nagyon szép ló!Előzőekkel egyet értek! Itt egy másik őis gyönyörű: [link]
2014. márc. 9. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
aranyos szép és sztem könnyen lehet vele dolgozni :D
2014. márc. 9. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
A legelső válaszolónak 100%-ban igaza van
2014. márc. 10. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!