Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mit gondoltok erről a lóról?

Mit gondoltok erről a lóról?

Figyelt kérdés

[link]


Első lónak, hobbilónak kerestem egy jó természetű, de nagytestű lovat (kancát vagy heréltet), hogy a bátyám (190 magas, 80 kg) is tudjon lovagolni rajta, és megtaláltam ezt a lovat.

Nekem nagyon szimpatikus, nektek mi a véleményetek?


2013. aug. 21. 18:07
 1/5 anonim ***** válasza:
250-et ha kiadsz egy 15 éves kehes, ráadásul allergiás lóért akkor elég hülye vagy. Ilyen lovat maximum jelképes összegért szokás adni, ha valami csúcs ló, akkor lehet esetleg valami pénzt kérni, de az, hogy van papírja meg származása már rég nem számít beteg lónál. A későbbiekben számatani kell orvosi költségekre és ami a legrosszabb, nagy érzelmi teher nézni ahogy a ló egyre jobban szenved majd, ezért minimum, hogy jelképes összegért adják.
2013. aug. 21. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
250 000 ért már sokkal jobb lovat találsz
2013. aug. 21. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igen, igazatok van, vagy az árát nem néztem, vagy azt, hogy kehes, beteg lovat nem szeretnék.
2013. aug. 21. 19:39
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha nem lenne kehes hobira elmenne ,de így....
2013. aug. 21. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A kehes ló csak legelőn tartható, és idő kérdése, hogy alkalmatlanná váljon hátasként való munkára, innentől csak társként tartod, fizeted a kajáját, a gyógyszereit, stb. Ez max akkor érné meg, ha 3×-os olimpiai bajnok lenne, mert akkor csikóztatni még jó, de így viszont ingyen talán elhoznám, társnak, de őszintén szólva még annak se. A tulaj nem komplett, hogy ennyire tartja, én ennyiből vettem egészséges, belovagolt lovat, felszereléssel együtt.
2013. aug. 21. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!