Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Milyen lovas magazinokat...

Milyen lovas magazinokat tudtok amikben vannak lovas poszterek is?

Figyelt kérdés

2014. márc. 19. 10:50
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!

A PennyGirl-ben és a PonyClub-ban a csomaghoz jár magzin de ha azt nem akarod akkor itt van pár:

Lovas Élet

Lovas Nemzet

Junior Lovas Nemzet

Pegazus

Én ezeket ismerem.

2014. márc. 20. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Szia! Köszi hogy írtál, meg is néztem a magazinokat, a Juniort holnap megveszem, mert itt vidéken a lakóhelyemen csak 2 traffik van sajnos, meg ott úgy is kevés újság van. :/ ...de itt a szomszéd városban a Tescoban van egy nagy újságárus, na ott fogom megvenni :D mert nagyon tetszik amiket mondtál. A ponyclubbot azt ismerem mert 2005-ben voltam ott tag. A pennygirl az mi? Mert megnéztem, de teljesen másképp néznek ki benne a dolgok, mert a ponyclub az pici újság volt, ez meg nagy magazin :/ és az a baj hogy rendelni is kell nekem meg elég lenne most a poszter meg ilyen kis apróságok. még egyszer köszi :)
2014. márc. 21. 19:15
 3/3 busa.e07 válasza:
Wendy
2014. ápr. 19. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!